Somogyi SAL SAIC1000TS feszültségátalakító 1000 W névleges telj tiszta szinuszos szünetmentes tápegység USB visszajelző LED lágyindítás SAIC1000TS
Gyártó: Somogyi
Cikkszám: SAIC1000TS
Gyártó cikkszám: SAIC1000TS
Egy megbízható megoldást keres, hogy 12V DC-t 230V AC feszültséggé alakítsa tiszta szinuszos formában? Az Home SAIC1000TS feszültségátalakítóval mindez könnyedén megoldható. Ez a készülék ideális választás érzékeny elektronikai berendezések, mint például fűtési keringtető szivattyúk tápellátásához, legyen szó járműről, hajóról vagy kempingezésről.
A feszültségátalakítóval rendelkezésre áll két védőérintkezős hálózati aljzat, valamint egy beépített, három lépcsős akkumulátortöltő, biztosítva a stabil és közel szünetmentes tápegységet. Áramszünet esetén automatikusan akkumulátoros módra vált, és a hálózati áram helyreállása után visszakapcsol. Az előlapi USB aljzat (5V / 2,5A) lehetővé teszi mobil eszközeinek kényelmes töltését.
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 712
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Tulajdonság Érték
terhelhetőség csúcs / folyamatos 2000 W / 1000 W
bemenőfeszültség 12 V DC
bemeneti csatlakozó csavaros csatlakozás
kimenőfeszültség 230 V~ / 50 Hz (tiszta szinusz)
kimeneti csatlakozó 2 x védőérinkezős hálózati aljzat
gyermekzár a hálózati aljzatban van
USB kimenet 5 V DC / 2,5 A
burkolat alapanyaga fém
túlterhelés elleni védelem van
túlmelegedés elleni védelem van
rövidzárlat elleni védelem van
akkumulátor kimerülése elleni védelem van
tartozékok akkumulátor kábel:2x 8,4mm2 / ~50 cm / tartozék hálózati csatlakozókábel
méret 180 x 145 x 310 mm