Garden of Eden kültéri LED-es szolár fehér lampion hidegfehér 600mAh D21x22cm 11399F-WH
Cikkszám: ORB-10895
Gyártó cikkszám: 11399F-WH
  • Kiváló hangulatvilágítás
  • 1 db hidegfehér LED
  • On/Off kapcsolóval ellátott
  • Akasztóval rögzíthető
  • Összehajtható
Menny.: db
Nem elérhető
Várható szállítás: 2026. augusztus 07.
Hűségpontok 11
Átlagos értékelés: Nem értékelt
  • Kiváló hangulatvilágítás
  • 1 db hidegfehér LED
  • On/Off kapcsolóval ellátott
  • Akasztóval rögzíthető
  • Összehajtható
Tulajdonság Érték
Cikkszám 11399F-WH
Fényforrás LED
LED-ek száma 1 db
LED színe Hidegfehér
Energiaforrás 40 x 40 mm, 2 V - 30 mA szolár panel
Akkumulátor 1.2 V, Ni-MH 600 mAh
Működési idő 6 - 8 óra
Méret Ø21 x 22 cm
Színe Fehér
Súly 90 g
További ajánlatunk
Optonica sorolható kültéri fényfüzér 15db E27 foglalattal 14.4m IP65 230V OT5051
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Kültéri LED-es fehér lampion D20cm 2xAAA 11399WH
Készleten
Optonica sorolható kültéri fényfüzér 15db E27 foglalattal 14.4m IP65 230V 5052
Optonica sorolható kültéri fényfüzér 10db E27 foglalattal 6m IP65 230V OT5054
Kültéri LED-es kék lampion D20cm 2xAAA 11399BL
2-3 munkanap
Optonica sorolható kültéri fényfüzér 20db színes led izzóval 13m IP65 230V OT5092
Garden of Eden kültéri LED-es szolár lampion 3 színben hidegfehér 600mAh D28x28cm 11399H
Nem elérhető
Kültéri LED-es zöld lampion D20cm 2xAAA 11399GR
2-3 munkanap
Garden of Eden LED-es szolár katica lámpa hidegfehér 80mAh 75x60x156 mm 11240B
Garden of Eden kültéri LED-es szolár lampion 3 színben hidegfehér 600mAh D21x22cm 11399F
Optonica sorolható kültéri fényfüzér 10db színes led izzóval 8m 230V IP65 OT5056