Tracon 10W 700 lm 2700-6000K fém asztali LED lámpa USB porttal LALUSBM10W
Gyártó: Tracon
Cikkszám: LALUSBM10W
Gyártó cikkszám: LALUSBM10W
Műszaki adatok 100-240 V, 50 Hz, 10 W, 2700-6000 K, EEI=G
Menny.: db
Készleten
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 157
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Tulajdonság Érték
Lámpatest fajtája íróasztali lámpa
Szerelési mód egyéb
Alkalmas fali szerelésre Nem
Fényforrás beépített LED-es
Fényforrással Igen
Foglalat nélkül
Ház anyaga műanyag
Ház színe ezüst
Névleges feszültség 220 -240 V
Dimm-funkció nélkül Nem
Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál 25 000 h
Kapcsolóval Igen
Csatlakozó aljzattal Igen
Érintésvédelem II
Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya egyéb
Rendszer teljesítmény 10 W
Effektív fényáram 700 lm
Színhőmérséklet 2 700 -6 000 K
Színvisszaadási fokozat CRI 80-89(1B)
Színhőmérséklet állítás nem
Fényerő állítás nem
Szélesség 120 mm
Magasság / mélység 393 mm
Hosszúság 450 mm
Garancia 2 év
Gyártó tracon
További ajánlatunk
EMOS LED 6W 360 Lm 3000/4500/6800K asztali lámpatest EDDY fekete Z7599B
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Rábalux Roland modern megjelenésű fekete asztali lámpa LED 5W 350lm 6400K 4334
4-5 munkanap
Raul íróasztali lámpa satus asztali 5,6W LED Rábalux 4420
Rábalux Justin asztali lámpa LED 4W 253lm 4000K 1515
Rábalux Dominic pezsgő színű asztali lámpa LED 5,3W 520lm 3000K 4167
Rábalux Bedi 2W 165 Lm 4000K természetes fehér zöld asztali lámpa 74237
Rábalux Ronald modern megjelenésű ezüst asztali lámpa LED 5W 350lm 4000K 4335
Optonica LED 8W 300Lm Asztali Lámpa Újratölthető Fekete 3000K-6000K CCT 265
Raul íróasztali lámpa satus asztali 5,6W LED Rábalux 4419
KANLUX Íróasztali LED 7W 420Lm lámpatest 3000/4000/6500K REXAR LED 33070
2-3 munkanap
Rábalux Arvid asztali LED 6W 300Lm 5000K természetes fehér rózsaszín lámpa 74245
Rábalux Bedi 2W 165 Lm 4000K természetes fehér kék asztali lámpa 74235
Rábalux Bedi 2W 165 Lm 4000K természetes fehér rózsaszín asztali lámpa 74236
Rábalux Bedi 2W 165 Lm 4000K természetes fehér - fehér asztali lámpa 74234
Optonica LED Asztali lámpa, vezeték nélküli töltés, fehér CCT, 3000K-6000K 5W 250 Lm 262
Optonica LED 8W 300Lm Asztali Lámpa Újratölthető Fehér 3000K-6000K CCT 266
Optonica Asztali LED lámpa 7W 380Lm 3000K-6000K vezeték nélküli töltés fehér CCT 7W 264
Optonica Asztali LED lámpa 7W 380Lm 3000K-6000K vezeték nélküli töltés fekete CCT 7W 263