Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon Asztali akkumulátoros LED díszlámpa, henger RLV
Műszaki adatok 1W, RGB, 3,7V, 1500 mAh, Li-Ion,45lm ,6h, IP20
2-3 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 15.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
39
Műszaki adatok 1W, RGB, 3,7V, 1500 mAh, Li-Ion,45lm ,6h, IP20
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Lámpatest fajtája | íróasztali lámpa |
| Szerelési mód | egyéb |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Fényforrással | Igen |
| Ház anyaga | műanyag |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 - 240 V |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 25 000 h |
| Kapcsolóval | Igen |
| Csatlakozó aljzattal | Nem |
| Érintésvédelem | II |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Rendszer teljesítmény | 1 W |
| Effektív fényáram | 45 lm |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság / mélység | 250 mm |
| Hosszúság | 120 mm |
| Gyártó | tracon |
Videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Rábalux Arno fekete satus asztali lámpa E27 60W 4215
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
11.990 Ft
Rábalux Patric ezüst-króm asztali lámpa E14 40W 4206
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
9.990 Ft
Kanlux Suzi íróasztali lámpa 60W csiptethető ezüst 7150
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
4.553 Ft
Home LA 3 LED-es asztali lámpa, 20 db hidegfehér LED, 2 W / 200 lm, 3 fokozat, érintőgomb LA 3
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
4.070 Ft
Rábalux Arno fehér asztali lámpa E27 60W 4214
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
11.990 Ft
Rábalux Arno ezüst színű satus asztali lámpa E27 60W 4216
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
11.990 Ft
Rábalux Samson ezüst színű asztali lámpa E27 60W 4213
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
9.990 Ft
Phenom London LED asztali lámpa arany akkumulátoros USB-C 12500A
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
2.181 Ft
Kanlux Suzi íróasztali lámpa 60W csiptethető fekete 7151
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
4.451 Ft
Bank íróasztali klasszikus E27 lámpatest Rábalux 4038
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
24.990 Ft
Colin íróasztali lámpa LED 5,6W 350Lm 4000K Rábalux 4408
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
21.990 Ft
Asztali akkumulátoros 3.5W 3000K LED díszlámpa, fém, fekete RLM
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
9.029 Ft
Kanlux Suzi íróasztali lámpa 60W csiptethető rózsaszín 7153
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
4.644 Ft
Kanlux Pixa íróasztali minimál lámpatest 1XE14 max 40W
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
6.930 Ft
Rábalux Samson fekete asztali lámpa E27 60W 4212
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
9.990 Ft
Kanlux Zara íróasztali lámpa E14 40W ezüst 7560
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
5.528 Ft
Rábalux Dylan fekete asztali lámpa E27 40W 4169
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Eredeti ár:
5.990 Ft
Akciós ár:
4.990 Ft
Kedvezmény:
-17%
Kanlux Pixa íróasztali minimál lámpatest 1XE14 max 40W
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
7.185 Ft
Kanlux Zara íróasztali lámpa 40W fekete 7561
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
5.528 Ft
Avide Nathan LED asztali lámpa irodai bőrhatású fehér 6W 360Lm CCT ABLDL-OLC-6W-WH
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
14.528 Ft
EMOS LED 6W 360 Lm 3000/4500/6800K asztali lámpatest EDDY fekete Z7599B
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
8.762 Ft
Rábalux Dylan fehér asztali lámpa E27 40W 4168
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Eredeti ár:
5.990 Ft
Akciós ár:
4.990 Ft
Kedvezmény:
-17%
Rábalux Roland modern megjelenésű fekete asztali lámpa LED 5W 350lm 6400K 4334
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
8.990 Ft