Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon digitális lakatfogó AC-DC feszültségmérés AC árammérés EM306B
2-3 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 18.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
83
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| kijelző | digitális |
| többszörös jelzés | nem |
| háttérvilágítás | nem |
| mérési tartomány választása | kéz/automatikus |
| árammérési tartomány / AC | 0-200 A |
| valós effektív érték mérése (TRMS) | nem |
| feszültségmérési tartomány/AC | igen |
| feszültségmérési tartomány/DC | igen |
| ellenállásmérési tartomány | igen |
| kapacitásmérés | nem |
| frekvenciamérés | nem |
| teljesítménymérés | nem |
| fogó nyílása | 30 mm |
| névleges áramkör kategóriája | CAT III |
| max. feszültség mérőkör kategória | 600 V |
| átmenő vizsgálat | igen |
| tápellátás | 1,5 V, 3 × AAA |
| méret | 132 x 61 x 25 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Maxwell digitális lakatfogó True RMS AC/DC 25612
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
21.932 Ft
Maxwell digitális lakatfogó True RMS 25611
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
12.331 Ft
Home M 266AC AC lakatfogó, egyenfeszültség, váltófeszültség, váltóáram, ellenállás mérése M 266AC
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
9.285 Ft
Home SMA 2101 AC/DC lakatfogó, egyenfeszültség, váltófeszültség, egyenáram, váltóáram, ellenállás, frekvencia mérése, tartozékok: mérőzsinór, védőtok SMA 2101
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
28.001 Ft
Commel digitális lakatfogó AC/DC 450-201
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
6.657 Ft