Tracon Falon kívüli védett LED 17W 1600Lm világítótest inverter mozgásérzékelővel ADAMSE17W
Gyártó: Tracon
Cikkszám: ORB-10556
Gyártó cikkszám: ADAMSE17W
Műszaki adatok 230VAC,17/2W,1600/140lm,1h,3000-6500,1-8m,10s-12m,IP54,EEI=E
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 230
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Tulajdonság Érték
Alkalmas süllyesztett szerelésre Nem
Alkalmas falon kívüli szerelésre Igen
Fényforrás beépített LED-es
Fényforrással Igen
Ház anyaga műanyag
Feszültség fajtája AC
Névleges feszültség 220 - 240 V
Fényeloszlás szimmetrikus
Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya egyéb
Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál 30 000 h
Védettség IP54
Érintésvédelem II
Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint - 20 - 50 °C
Alkalmas vészfényhez Igen
Mozgásérzékelővel Igen
Rendszer teljesítmény 17 W
Effektív fényáram 1 600 lm
Színhőmérséklet 3 000 - 6 500 K
Színvisszaadási fokozat CRI 80-89(1B)
Szélesség 320 mm
Magasság / mélység 82,5 mm
Hosszúság 320 mm
Gyártó tracon
További ajánlatunk
Optonica LED hajólámpa 8W 4500K természetes fehér 600 lumen IP54 DL2802
Készleten
Optonica LED hajólámpa 8W 6000K hideg fehér 600 lumen IP54 DL2801
Készleten
Optonica LED hajólámpa 8W 2700K meleg fehér 600 lumen IP54 DL2803
Pawbol Vízmentes kerek fali vagy mennyezeti lámpa 60W E27 IP65 D.3188
Pawbol Vízmentes ovális fali vagy mennyezeti lámpa 100W E27 IP65 D.3176
Optonica LED vízmentes mennyezeti lámpa 12W 2700K meleg fehér 900 lumen IP65 DL2285
Optonica LED vízmentes mennyezeti lámpa 24W 2700K meleg fehér 1800 lumen IP65 DL2288
Pawbol Vízmentes kör alakú fali vagy mennyezeti lámpa 100W E27 IP65 D.3175
Optonica LED kerek hajólámpa 8W 4500K természetes fehér 640 lumen IP65 DL2807
Kanlux TUNA S1101-W mennyezeti lámpa 1xE27 max.100W IP44 4260
2-3 munkanap
Emos DORI LED mennyezeti lámpa 24W 4000K természetes fehér kerek IP54 ZM4312
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Optonica LED kerek hajólámpa 13W 4500K természetes fehér 1050 lumen IP65 DL2813
4-5 munkanap
Tracon Műanyag 10W 1000Lm burás falon kívüli LED világítótest EVA14NW
Optonica LED kerek hajólámpa 13W 2700K meleg fehér 1050 lumen IP65 DL2814
Kanlux TUNA MINI N mennyezeti lámpa 1xE27 max.100W IP44 8091
EMOS Dori LED mennyezeti lámpa 18W 1800lm IP54 természetes fehér ZM4313
Tracon Műanyag búrás falon kívüli LED 14W 1000Lm világítótest inverterrel EVAE14NW
Optonica LED kerek hajólámpa 8W 2700K meleg fehér 640 lumen IP65 DL2808
EMOS Dori LED mennyezeti lámpa 24,5W 2450lm IP54 természetes fehér ZM4314