Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon Falon kívüli védett LED 17W 1600Lm világítótest inverter mozgásérzékelővel ADAMSE17W
Műszaki adatok 230VAC,17/2W,1600/140lm,1h,3000-6500,1-8m,10s-12m,IP54,EEI=E
2-3 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 18.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
230
Műszaki adatok 230VAC,17/2W,1600/140lm,1h,3000-6500,1-8m,10s-12m,IP54,EEI=E
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | Nem |
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | Igen |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Fényforrással | Igen |
| Ház anyaga | műanyag |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 - 240 V |
| Fényeloszlás | szimmetrikus |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 30 000 h |
| Védettség | IP54 |
| Érintésvédelem | II |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | - 20 - 50 °C |
| Alkalmas vészfényhez | Igen |
| Mozgásérzékelővel | Igen |
| Rendszer teljesítmény | 17 W |
| Effektív fényáram | 1 600 lm |
| Színhőmérséklet | 3 000 - 6 500 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Szélesség | 320 mm |
| Magasság / mélység | 82,5 mm |
| Hosszúság | 320 mm |
| Gyártó | tracon |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Optonica LED hajólámpa 8W 4500K természetes fehér 600 lumen IP54 DL2802
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.981 Ft
Optonica LED hajólámpa 8W 6000K hideg fehér 600 lumen IP54 DL2801
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.858 Ft
Optonica LED hajólámpa 8W 2700K meleg fehér 600 lumen IP54 DL2803
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.858 Ft
Pawbol Vízmentes kerek fali vagy mennyezeti lámpa 60W E27 IP65 D.3188
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.007 Ft
Pawbol Vízmentes ovális fali vagy mennyezeti lámpa 100W E27 IP65 D.3176
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.676 Ft
Optonica LED vízmentes mennyezeti lámpa 12W 2700K meleg fehér 900 lumen IP65 DL2285
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.689 Ft
Optonica LED vízmentes mennyezeti lámpa 24W 2700K meleg fehér 1800 lumen IP65 DL2288
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.945 Ft
Pawbol Vízmentes kör alakú fali vagy mennyezeti lámpa 100W E27 IP65 D.3175
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
4.921 Ft
Optonica LED kerek hajólámpa 8W 4500K természetes fehér 640 lumen IP65 DL2807
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.629 Ft
Kanlux TUNA S1101-W mennyezeti lámpa 1xE27 max.100W IP44 4260
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
4.258 Ft
Emos DORI LED mennyezeti lámpa 24W 4000K természetes fehér kerek IP54 ZM4312
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
8.762 Ft
Optonica LED kerek hajólámpa 13W 4500K természetes fehér 1050 lumen IP65 DL2813
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
5.527 Ft
Tracon Műanyag 10W 1000Lm burás falon kívüli LED világítótest EVA14NW
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
7.729 Ft
Optonica LED kerek hajólámpa mikrohullámú mozgásérzékelővel 8W 4500K természetes fehér 640 lumen IP65 DL2809
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
6.317 Ft
Optonica LED kerek hajólámpa mikrohullámú mozgásérzékelővel 8W 2700K meleg fehér 640 lumen IP65 DL2810
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
6.317 Ft
Optonica LED kerek hajólámpa mikrohullámú mozgásérzékelővel 13W 4500K természetes fehér 1050 lumen IP65 DL2815
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
8.689 Ft
Optonica LED kerek hajólámpa 13W 2700K meleg fehér 1050 lumen IP65 DL2814
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
5.527 Ft
Kanlux TUNA MINI N mennyezeti lámpa 1xE27 max.100W IP44 8091
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.933 Ft
EMOS Dori LED mennyezeti lámpa 18W 1800lm IP54 természetes fehér ZM4313
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
8.246 Ft
Optonica LED kerek hajólámpa vészvilágító funkcióval 13W 4500K természetes fehér 1050 lumen IP65 DL2817
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
9.716 Ft
Tracon Műanyag búrás falon kívüli LED 14W 1000Lm világítótest inverterrel EVAE14NW
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
19.864 Ft
Optonica LED kerek hajólámpa 8W 2700K meleg fehér 640 lumen IP65 DL2808
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.629 Ft
EMOS Dori LED mennyezeti lámpa 24,5W 2450lm IP54 természetes fehér ZM4314
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
9.278 Ft
Optonica LED kerek hajólámpa vészvilágító funkcióval 13W 2700K meleg fehér 1050 lumen IP65 DL2818
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
13.274 Ft