Tracon Hordozható LED 100W, 9000lm, IP44, 4000K,1,5m szerelő fényvető francia csatlakozóaljzattal RSMDAWF100W
Gyártó: Tracon
Cikkszám: RSMDAWF100W
Gyártó cikkszám: RSMDAWF100W
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 225
Termékfülek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
GAO LED reflektor állványos 20W 4000K természetes fehér 1800 lm 1,5m vezetékkel IP65 47008
2-3 munkanap
Phenom Kinyitható munkalámpa 10W 6000K 500Lm LED akkumulátoros, vízálló IP65 18615
Steck állványos LED reflektor 30W 4000K természetes fehér 2400 lumen IP65 SLF 30W
Készleten
Home FLL STAND 2/30 állványos LED fényvető reflektor, 2x 30W, 2x2400 lm IP65 FLL STAND 2/30
Phenom LED 15W 1500 lm reflektor - akkumulátoros, dimmerelhető, fókuszálható 6500K 18649
Optonica hordozható LED reflektor 3m vezetékkel 50W 6000K hideg fehér 4000 lumen IP65 5405
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Optonica akkumulátoros hordozható LED reflektor 10W 6000K hideg fehér 600 lumen IP44 5401
4-5 munkanap
GAO Hordozható LED reflektor 10W 900lm 4000K természetes fehér IP65 7006H
Gao LED munkalámpa 15W 1050Lm 6500K IP54 Powerbank funkció 6959H
Tracon LED 30W 2400Lm 4000K hordozható LED szerelő fényvető IP65 RSMDAW30W
Tracon Bluetooth hangszórós 15W 1500lm akkumulátoros LED reflektor fényvető STLFLBT15W
GAO Hordozható LED reflektor 30W 2700lm 4000K természetes fehér IP65 47005
GAO Hordozható LED reflektor 20W 1800lm 4000K természetes fehér IP65 7007H
Phenom Multifunkciós LED reflektor akkumulátoros 2x10W 2x1000 lumen 6000K IP44 LED 18648B
Emos hordozható LED reflektor 21W 1900 lumen 4000K természetes fehér IP44 ZS3322