Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon ipari csatlakozó doboz védelemmel 5P 16A + 2x2P+F szerelt vezetékelt TDB04-11MV
A Tracon TDB04-11MV ipari csatlakozó doboz komplett, biztonsággal felszerelt elektromos elosztási megoldás, amely ideális ipari, építési vagy szerelőhelyszíni alkalmazásokhoz.A doboz 5P 16 A és 2×2P+F aljzatokkal rendelkezik, így egyszerre több fogyasztót szolgálhat ki, miközben a beépített 3P 16 A és 2×1P 16 A kismegszakítók mellett a 4P 40 A 30 mA áramvédőkapcsoló (FI-relé) extra biztonságot nyújt a hálózat és a felhasználók számára.
Ez a kombinált kialakítás biztosítja, hogy az elektromos csatlakozások nemcsak rendezettek, hanem védettek is legyenek a túlterhelés, zárlat és áramütés ellen.
A Tracon TDB04-11MV ipari csatlakozó doboz komplett, biztonsággal felszerelt elektromos elosztási megoldás, amely ideális ipari, építési vagy szerelőhelyszíni alkalmazásokhoz.A doboz 5P 16 A és 2×2P+F aljzatokkal rendelkezik, így egyszerre több fogyasztót szolgálhat ki, miközben a beépített 3P 16 A és 2×1P 16 A kismegszakítók mellett a 4P 40 A 30 mA áramvédőkapcsoló (FI-relé) extra biztonságot nyújt a hálózat és a felhasználók számára.
Ez a kombinált kialakítás biztosítja, hogy az elektromos csatlakozások nemcsak rendezettek, hanem védettek is legyenek a túlterhelés, zárlat és áramütés ellen.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 400 V |
| névleges áram | 16 A |
| aljzatok | 1x(3P+N+F, 16A, 400 V), 2x(2P+F, 16A, 230 V) |
| kismegszakító | 1x(3P, 16A), 2x(1P, 16A) |
| áram-védőkapcsoló | 1x(4P, 40A, 30mA) |
| IP védelem | IP44 |
| anyaga | műanyag |
| magasság | 300 mm |
| szélesség | 230 mm |
| mélység | 135 mm |