Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon Kompakt beépíthető 6W 480lm 4000K természetes fehér LED mélysugárzó LED panel LED-DLGS-6NW
Műszaki adatok 230 VAC, 6W, 480lm, D=130 mm, 4000 K, IP44, EEI=G
2-3 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 18.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
11
Műszaki adatok 230 VAC, 6W, 480lm, D=130 mm, 4000 K, IP44, EEI=G
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Alkalmas fali szerelésre | Nem |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | Igen |
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | Nem |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Fényforrással | Igen |
| Foglalat | egyéb |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | fehér |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Cserélhető vezérlés | Nem |
| Dimm-funkció nélkül | Igen |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 25 000 h |
| Védettség | IP44 |
| Ütésállóság | IK06 |
| Érintésvédelem | II |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -5 -45 °C |
| Alkalmas vészfényhez | Nem |
| Szükségáram-ellátás beépített | Nem |
| Mozgásérzékelővel | Nem |
| Fényérzékelővel | Nem |
| Rendszer teljesítmény | 6 W |
| Effektív fényáram | 480 lm |
| Fényszín | fehér |
| Színhőmérséklet | 4 000 -4 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Szélesség | 130 mm |
| Magasság / mélység | 42 mm |
| Hosszúság | 130 mm |
| Külső átmérő | 130 mm |
| Beépítési hossz | 105 mm |
| Beépítési szélesség | 105 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 50 mm |
| Beépítési átmérő | 105 mm |
| Gyártó | tracon |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Elmark LED panel süllyesztett mennyezeti kerek 6W 4000K természetes fehér 330 lumen 99XLED609
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
902 Ft
Optonica LED panel süllyesztett mennyezeti kerek 3W 4500K természetes fehér 150 lumen DL2432
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
965 Ft
Elmark LED panel süllyesztett mennyezeti kerek 18W 4000K természetes 1260 lumen fehér 99XLED614
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.561 Ft
Elmark LED panel süllyesztett mennyezeti kerek 12W 4000K természetes fehér 840 lumen 99XLED611
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.274 Ft
Optonica LED panel süllyesztett mennyezeti kerek 18W 4500K természetes fehér 1440 lumen DL2440
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.720 Ft
Optonica LED panel süllyesztett mennyezeti kerek LED panel 3W 6000K hideg fehér 150 lumen DL2431
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.028 Ft
Optonica LED panel süllyesztett mennyezeti kerek 3W 2800K meleg fehér 130 lumen DL2433
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.086 Ft
Optonica LED panel süllyesztett mennyezeti kerek 6W 4500K természetes fehér 390 lumen DL2435
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.982 Ft
Optonica LED panel süllyesztett mennyezeti kerek 12W 780 lumen 4500K természetes fehér DL2438
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
1.930 Ft
Optonica LED panel süllyesztett szögletes 3W 4500K természetes fehér 195 lumen DL2445
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.203 Ft
Optonica LED panel süllyesztett szögletes 18W 1440 lumen 4500K természetes fehér DL2453
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.988 Ft
Elmark LED panel süllyesztett mennyezeti kerek 6W 2700K meleg fehér 330 lumen 99XLED610
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
902 Ft
Optonica LED panel süllyesztett szögletes 3W 195 lumen 6000K hideg fehér DL2444
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.099 Ft
Optonica LED panel süllyesztett szögletes 12W 780 lumen 4500K természetes fehér DL2451
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.363 Ft
Optonica LED panel süllyesztett négyzet 6W 4500K természetes fehér 390 lumen DL2448
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.982 Ft
Elmark LED panel süllyesztett mennyezeti kerek 24W 4000K természetes fehér 1680 lumen 99XLED620
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.706 Ft
Optonica LED panel süllyesztett kerek 6W 390 lumen 6000K hideg fehér DL2434
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.811 Ft
Elmark LED panel süllyesztett mennyezeti kerek 6W 6500K hideg fehér 330 lumen 99XLED609CW
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
902 Ft
Optonica LED panel süllyesztett mennyezeti 18W 2800K meleg fehér 1440 lumen DL2336
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.651 Ft
Optonica LED panel süllyesztett kerek 18W 1350lm 4500K IP20 Backlit 2958
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.555 Ft
Optonica LED panel süllyesztett szögletes 6W 390 lumen 6000K hideg fehér DL2447
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Eredeti ár:
1.684 Ft
Akciós ár:
1.438 Ft
Kedvezmény:
-15%
Optonica LED panel süllyesztett kerek 6W 390 lumen 2800K meleg fehér DL2436
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.940 Ft
Optonica LED panel süllyesztett mennyezeti kerek 12W 2800K meleg fehér 780 lumen DL2439
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.003 Ft
Elmark LED panel süllyesztett kerek 18W 2700K meleg fehér 1260 lumen 99XLED615
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.922 Ft