Tracon LED 7W 600Lm 2700K fényforrás beépített mozgásérzékelővel 360° LA60M7WW
Gyártó: Tracon
Cikkszám: ORB-09780
Gyártó cikkszám: LA60M7WW
Műszaki adatok 110-240 V, 50/60 Hz, 7W,600lm,2700K,360°,60s,5m,<20lx, EEI=F
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 44
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Tulajdonság Érték
Névleges feszültség 220 - 240 V
Névleges áram 60,87 - 60,87 mA
Lámpateljesítmény 7 - 7 W
Feszültség fajtája AC
Névleges fényáram az IEC 62612 szerint 600 lm
Színvisszaadási fokozat CRI 80-89(1B)
Lámpaforma körte
Fényszín EN 12464-1 szerint meleg 3300 K
Foglalat E27
Szín fehér
Színhőmérséklet 2 700 - 2 700 K
Sugárzási szög 360 - 360 °
Átmérő 60 mm
Hosszúság 108 mm
Védettség IP20
Energia-takarékossági osztály F
Min. kapcsolások száma 15 000
Közepes névleges élettartam 25 000 h
További ajánlatunk
Optonica E27 LED izzó 10W 4500K természetes fehér 806 lumen SP1719
Készleten
Optonica LED izzó E27 8,5W 4500K természetes fehér 806lm A60 1352
Készleten
Optonica LED izzó E27 8,5W 6000K hideg fehér 806lm A60 1351
Optonica LED izzó E27 10,5W 4500K természetes fehér 1055lm A60 1355
Elmark LED izzó E27 12W 4000K természetes fehér 860 lumen 99XLED588
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Optonica LED lámpa-izzó A60 E27 9W 2700K meleg fehér 806 lumen 1776
Optonica led lámpa izzó A65 körte E27 15W 4500K természetes fehér 1200 lumen SP1836
Nem elérhető
Elmark LED izzó E27 10W 3000K meleg fehér 720 lumen 99XLED585
Optonica led izzó E27 18W 4500K természetes fehér 1700 lumen SP1749
Optonica E27 LED izzó 10W 6000K hideg fehér 806 lumen SP1718
Optonica LED izzó filament kisgömb E27 2W 2700K meleg fehér 200 lumen SP1866
Optonica LED izzó E27 8,5W 2700K meleg fehér 806lm A60 1353
Elmark LED izzó E27 12W 2700K meleg fehér 860 lumen 99XLED587
Optonica led izzó E27 18W 2700K meleg fehér 1700 lumen SP1750
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Optonica LED izzó E27 10,5W 6000K hideg fehér 1055lm A60 1354
Elmark LED izzó E27 15W 4000K természetes fehér 1080 lumen 99LED742
Elmark LED izzó E27 15W 2700K meleg fehér 1500 lumen 99LED819
Optonica led izzó E27 15W 2700K meleg fehér 1200 lumen SP1837
Optonica LED izzó kisgömb E27 4W 4500K természetes fehér 320 lumen G45 1839
Optonica led izzó E27 18W 6000K hideg fehér 1700 lumen SP1748