Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon LED csarnokvilágító, fényerő-szabályozható 150W 20250 lm, 4000K, IP65 LHBH150W
A Tracon LHBH150W LED csarnokvilágító megbízható és energiatakarékos megoldás ipari és kereskedelmi terek megvilágítására. A 20 250 lumen fényáram és a 4000K semleges fehér fény jó látási viszonyokat biztosít raktárakban, műhelyekben és csarnokokban, míg a fényerő-szabályozható (dimmelhető) kivitel segít az energiafelhasználás optimalizálásában. Az IP65 védettség por- és vízálló működést garantál, így a lámpa nagy igénybevételű környezetben is hosszú távon megbízható 5 év garanciával.
A Tracon LHBH150W LED csarnokvilágító megbízható és energiatakarékos megoldás ipari és kereskedelmi terek megvilágítására. A 20 250 lumen fényáram és a 4000K semleges fehér fény jó látási viszonyokat biztosít raktárakban, műhelyekben és csarnokokban, míg a fényerő-szabályozható (dimmelhető) kivitel segít az energiafelhasználás optimalizálásában. Az IP65 védettség por- és vízálló működést garantál, így a lámpa nagy igénybevételű környezetben is hosszú távon megbízható 5 év garanciával.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | alumínium |
| Ház színe | többszínű |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | Nem |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 50 000 h |
| Ütésállóság | IK08 |
| Érintésvédelem | I |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -20 -50 °C |
| Rendszer teljesítmény | 150 W |
| Effektív fényáram | 20 250 lm |
| Színhőmérséklet | 4 500 -4 500 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 70-79(2A) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | Nem |
| Magasság / mélység | 102 mm |
| Hosszúság | 137 mm |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | tracon |