Tracon LED csarnokvilágító, fényerő-szabályozható 200W 34000lm 4000K IP65 LHBHN200W
Gyártó: Tracon
Cikkszám: LHBHN200W
Gyártó cikkszám: LHBHN200W
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 705
Tulajdonság Érték
Fényforrás beépített LED-es
Foglalat nélkül
Ház anyaga alumínium
Ház színe többszínű
Feszültség fajtája AC
Névleges feszültség 220 -240 V
Dimm-funkció nélkül Nem
Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya egyéb
Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál 50 000 h
Ütésállóság IK08
Érintésvédelem I
Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint -20 -50 °C
Rendszer teljesítmény 200 W
Effektív fényáram 34 000 lm
Színhőmérséklet 4 000 -4 000 K
Színvisszaadási fokozat CRI 70-79(2A)
Folyamatos fényáram szabályozás Nem
Magasság / mélység 102 mm
Hosszúság 100 mm
Garancia 5 év
További ajánlatunk
Anco ipari csarnokvilágító 150W 13500lm 4000K természetes fehér IP65 321554
2-3 munkanap
Tracon LED csarnokvilágító kültéri UFO lámpa 220-240V 150W 12000lm 4500K LHBE150W
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Optonica LED csarnokvilágító ipari lámpa 50W 5000lm 4000K 120° IP65 8240
Várható szállítás:2026. május 20.
Optonica lineáris LED csarnokvilágító lámpa 50W 5000lm 4500K IP44 8152
Nem elérhető
Optonica lineáris LED csarnokvilágító lámpa 100W 10000lm 4500K IP44 8154
Optonica LED csarnokvilágító lámpa 150W 4500K természetes fehér 15000 lm IP65 8206
Tracon labdavédő rács LHB csarnokvilágítóhoz 480x480x250mm LHBK
Kanlux LED csarnokvilágító lámpa 100W 10000lm 4000K IP65 HB UFO LED MiLEDo 31405
Készleten
Optonica LED csarnokvilágító lámpa 200W 4500K természetes fehér 20000 lm IP65 8208
Optonica LED csarnokvilágító lámpa 100W 6000K hideg fehér 10000 lm IP65 8203
Optonica LED csarnokvilágító lámpa 200W 6000K hideg fehér 20000 lm IP65 8207
Kanlux LED csarnokvilágító lámpa 150W 15000lm 4000K IP65 HB UFO LED MiLEDo 31406
Anco ipari csarnokvilágító 100W 9000lm 4000K természetes fehér IP65 321553
Optonica Slim Line LED csarnokvilágító lámpa 150W 6000K hideg fehér 15000lm 90° IP65 8235
Kanlux LED csarnokvilágító lámpatest 150W/112,5W/75W 4000K IP65 HB PRO STRONG 27158
Optonica Slim Line LED csarnokvilágító lámpa 100W 6000K hideg fehér 10000lm 90° IP65 8233