Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon LED csarnokvilágító lámpatest 200W 34000lm 4500K IP54 LHBUN200W
Képzelj el egy olyan lámpát, amely tökéletes világítást biztosít nagy területeken, miközben energiatakarékos és hosszú távon költséghatékony. A Tracon LED csarnokvilágító lámpatest 200W 34000lm 4500K IP54 LHBUN200W minden elvárásodat felülmúlja, legyen szó ipari csarnokról, raktárról. Teljes por- és vízálló tulajdonsága biztosítja, hogy kültéri és ipari használatra is tökéletesen megfeleljen, még a legzordabb körülmények között is. Erőteljes világításával bármilyen nagyobb helyiség egységes megvilágítást kap, legyen szó munkaterületről vagy csarnokról. Megbízható EPISTAR chipek gondoskodnak a tartós, stabil fényről, a 4500 kelvines színhőmérséklet pedig természetes hatást nyújt, kiválóan támogatva a mindennapi feladatokat.
Képzelj el egy olyan lámpát, amely tökéletes világítást biztosít nagy területeken, miközben energiatakarékos és hosszú távon költséghatékony. A Tracon LED csarnokvilágító lámpatest 200W 34000lm 4500K IP54 LHBUN200W minden elvárásodat felülmúlja, legyen szó ipari csarnokról, raktárról. Teljes por- és vízálló tulajdonsága biztosítja, hogy kültéri és ipari használatra is tökéletesen megfeleljen, még a legzordabb körülmények között is. Erőteljes világításával bármilyen nagyobb helyiség egységes megvilágítást kap, legyen szó munkaterületről vagy csarnokról. Megbízható EPISTAR chipek gondoskodnak a tartós, stabil fényről, a 4500 kelvines színhőmérséklet pedig természetes hatást nyújt, kiválóan támogatva a mindennapi feladatokat.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 90-265 V |
| feszültség fajtája | AC |
| teljesítmény | 200 W |
| fényáram | 34 000 lumen |
| fényhasznosítás | 170 lm/W |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | 4500 K (természetes fehér) |
| sugárzási szög | 120° |
| IP védelem | IP65 |
| ütésállóság | IK08 |
| szerelés | mennyezetre |
| LED chip típusa | EPISTAR LED |
| lámpatest színe | fekete |
| várható élettartam | 50 000 óra |
| kapcsolások száma | > 30 000 |
| méret | 429 x 139 mm |
| energiahatékonysági osztály | C |