Tracon LED fényvető reflektor 30W 4000K IP66 3000lm SAMSUNG chippel RSMDS30W
Gyártó: Tracon
Cikkszám: RSMDS30W
Gyártó cikkszám: RSMDS30W
Műszaki adatok 220-240V AC, 30W, 4000K, IP66, 3000lm, EEI=F
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 49
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Tulajdonság Érték
Alkalmas falon kívüli szerelésre Igen
Alkalmas süllyesztett szerelésre Nem
Mozgásérzékelővel Nem
Fényérzékelővel Nem
Fényforrás beépített LED-es
Fényforrással Igen
Foglalat nélkül
Ház anyaga alumínium
Ház színe fekete
Feszültség fajtája AC
Névleges feszültség 220 -240 V
Dimm-funkció nélkül Igen
Energia-takarékossági osztály A
Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya egyéb
Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál 25 000 h
Védettség IP66
Ütésállóság IK06
Érintésvédelem I
Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint -20 -40 °C
Rendszer teljesítmény 30 W
Színhőmérséklet 4 000 -4 000 K
Színvisszaadási fokozat CRI 80-89(1B)
Effektív fényáram 3 000 lm
Színhőmérséklet állítás nem
Fényerő állítás nem
Szélesség 188 mm
Magasság / mélység 136 mm
Hosszúság 30 mm
Szükségáram-ellátás beépített Nem
Garancia 2 év
Gyártó TRACON
További ajánlatunk
Optonica SMD LED reflektor 10W 4500K természetes fehér 800 lumen fekete IP65 5916