Tracon LED fényvető reflektor SAMSUNG chippel,mozgásérzékelő csatlakozóval 30W, 4000K, IP54, 3000lm, RSMDSU30W
Gyártó: Tracon
Cikkszám: RSMDSU30W
Gyártó cikkszám: RSMDSU30W
Műszaki adatok 220-240V AC, 30W, 4000K, IP54, 3000lm, EEI=F
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 51
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál 25 000 h
Érintésvédelem I
Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint -20 -40 °C
Rendszer teljesítmény 30 W
Színhőmérséklet 4 000 -4 000 K
Színvisszaadási fokozat CRI 80-89(1B)
Effektív fényáram 3 000 lm
Színhőmérséklet állítás nem
Fényerő állítás nem
Szélesség 188 mm
Magasság / mélység 136 mm
Hosszúság 30 mm
További ajánlatunk
Optonica SMD LED reflektor 10W 4500K természetes fehér 800 lumen fekete IP65 5916