Tracon LED fényvető refletor 50W 5000 Lm SAMSUNG chippel,mozgásérzékelő csatlakozóval RSMDSU50W
Gyártó: Tracon
Cikkszám: RSMDSU50W
Gyártó cikkszám: RSMDSU50W
Műszaki adatok 220-240V AC, 50W, 4000K, IP54, 5000lm, EEI=F
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 68
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál 25 000 h
Érintésvédelem I
Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint -20 -40 °C
Rendszer teljesítmény 50 W
Színhőmérséklet 4 000 -4 000 K
Színvisszaadási fokozat CRI 80-89(1B)
Effektív fényáram 5 000 lm
Színhőmérséklet állítás nem
Fényerő állítás nem
Szélesség 221 mm
Magasság / mélység 160 mm
Hosszúság 32 mm
További ajánlatunk
Optonica SMD LED reflektor 10W 4500K természetes fehér 800 lumen fekete IP65 5916