Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon LED GU10 7W 450lm 2700K spot izzó meleg fehér SMDGU107W
Műszaki adatok 230 V, 50 Hz, GU10, 7 W, 450 lm, 2700 K, 120°, EEI=G
2-3 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 18.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
5
Műszaki adatok 230 V, 50 Hz, GU10, 7 W, 450 lm, 2700 K, 120°, EEI=G
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Névleges feszültség | 220 - 240 V |
| Névleges áram | 60,87 - 60,87 mA |
| Lámpateljesítmény | 7 - 7 W |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges fényáram az IEC 62612 szerint | 450 lm |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Lámpaforma | gomba |
| Fényszín EN 12464-1 szerint | meleg 3300 K |
| Foglalat | GU10 |
| Szín | fehér |
| Színhőmérséklet | 2 700 - 2 700 K |
| Sugárzási szög | 120 - 120 ° |
| Átmérő | 50 mm |
| Hosszúság | 54 mm |
| Védettség | IP20 |
| Energia-takarékossági osztály | G |
| Min. kapcsolások száma | 15 000 |
| Közepes névleges élettartam | 25 000 h |
| Gyártó | tracon |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Optonica led lámpa-izzó spot GU10 5W 2700K meleg fehér 400 lumen SP1931
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
405 Ft
Optonica led lámpa-izzó spot GU10 7W 6000K hideg fehér 450 lumen SP1932
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
457 Ft
Optonica led lámpa-izzó spot GU10 7W 2800K meleg fehér 560 lumen SP1934
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
391 Ft
Elmark LED izzó spot GU10 3W 4000K természetes fehér 270 lumen 99LED727
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
394 Ft
Optonica LED izzó GU10 6,5W 4500K természetes fehér 550lm 110° SP1905
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
317 Ft
Elmark LED izzó spot GU10 6,5W 4000K természetes fehér 585 lumen 99LED729
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
455 Ft
Elmark LED izzó spot GU10 7W 2700K meleg fehér 500 lumen 99XLED730
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
356 Ft
Optonica led lámpa-izzó GU10 7W 4000K természetes fehér 500lm 5 év garancia SP1770
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
752 Ft
Optonica LED izzó GU10 6,5W 6000K hideg fehér 550lm 110° 1904
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
365 Ft
Optonica LED izzó GU10 9,5W 4500K természetes fehér 880lm 110° 1908
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
546 Ft
Optonica led lámpa-izzó GU10 5W 4500K természetes fehér 400lm 5 év garancia SP1768
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
593 Ft
Optonica LED izzó GU10 4,5W 4500K természetes fehér 320lm 110° 1902
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
297 Ft
Elmark LED izzó spot GU10 3W 2700K meleg fehér 270 lumen 99LED728
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
524 Ft
Optonica LED izzó spot GU10 9,5W 6000K hideg fehér 880 lumen 1970
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
567 Ft
Elmark LED izzó spot GU10 3,5W 4000K természetes fehér 250 lumen 99XLED727
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
354 Ft
Optonica LED izzó GU10 9,5W 6000K hideg fehér 880lm 110° 1907
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
597 Ft
Optonica LED izzó GU10 4,5W 6000K hideg fehér 320lm 110° 1901
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
292 Ft
Optonica LED izzó GU10 4,5W 2700K meleg fehér 320lm 110° 1903
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
277 Ft
Elmark LED izzó spot GU10 3,5W 6400K hideg fehér 250 lumen 99XLED731
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
361 Ft
Optonica led lámpa-izzó GU10 5W 6000K hideg fehér 320lm 5 év garancia SP1767
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
593 Ft
Optonica led lámpa-izzó GU10 7W 38° 4500K természetes fehér SP1939
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
519 Ft
Optonica LED izzó GU10 6,5W 2700K meleg fehér 550lm 110° 1906
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
347 Ft
Kanlux LED lámpa-izzó spot GU10 9W SMD 6000K hideg fehér 900 lumen TEDI MAX 23413
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.308 Ft
Kanlux LED lámpa-izzó spot GU10 9W SMD 3000K meleg fehér 900 lumen TEDI MAXX 23412
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.433 Ft