Tracon LED kültéri dekor fali lámpa kétirányú 11W 4000K 500lm IP65 GARE11NW
Gyártó: Tracon
Cikkszám: ORB-10588
Gyártó cikkszám: GARE11NW
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 143
Tulajdonság Érték
névleges feszültség 100-240V AC
teljesítmény 11W
fényáram 500 lumen
szerelés oldalfalra (falon kívül)
szélesség 110 mm
hosszúság 175 mm
mélység 45 mm
várható élettartam 30 000 óra
környezeti hőmérséklet -20..+50°C
Akron szögletes fali mennyezeti lámpatest GU10 35W szürke IP54 Rábalux 8149