Tracon LED kültéri dekor fali lámpa kétirányú 11W 4000K 800lm IP65 GARC11NW
Gyártó: Tracon
Cikkszám: ORB-10586
Gyártó cikkszám: GARC11NW
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 158
Tulajdonság Érték
névleges feszültség 100-240V AC
teljesítmény 11W
fényáram 800 lumen
színhőmérséklet 4000K
IP védelem IP65
szín fekete
lámpatest anyaga alumínium
világítás kétirányú
fényforrás beépített SMD LED
szerelés oldalfalra (falon kívül)
szélesség 210 mm
hosszúság 210 mm
mélység 50 mm
várható élettartam 30 000 óra
környezeti hőmérséklet -20..+50°C
energiahatékonysági osztály G
További ajánlatunk
Anco Hanovre inox kültéri lámpatest 1xE27 falikar 321017
Készleten
Anco Cologne kültéri fali lámpa E27 fekete lefelé álló IP44 321021
Készleten
Optonica alumínium kültéri fali lámpa 1xE27 rozsdamentes acél IP44 7422
Velence kültéri falikar lefele lámpatest Rábalux 8202
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Avide kültéri fali lámpa antik arany IP44 Imperial
2-3 munkanap
Optonica alumínium kültéri fali lámpa matt fekete 1xE27 IP44 7401
4-5 munkanap
Oslo fekete kültéri oldalfali lámpatest IP 44 E27 Rábalux 8680
Avide kültéri fali lámpa fekete lefelé álló IP44 BLAKE-D
Inox torch kültéri falikar E27 Rábalux 8261
Kanlux GORI EL 235 D kültéri fali lámpa 29001
Optonica alumínium kültéri fali lámpa matt fehér 1xE27 IP44 7402
Akron szögletes fali mennyezeti lámpatest GU10 35W szürke IP54 Rábalux 8149