Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon LED panel 40W 3300lm 2700K UGR19 meleg fehér 30x120 téglalap fehér 5 Év Garancia LPM3012040WW
A 300x1200 mm-es panel fél raszter széles és két raszter hosszú, pontosan a 2x36w fénycsöves lámpatestek méreteivel egyeznek meg, elsősorban folyosók megvilágításához alkalmasak. Az INV-DL-15 vagy INV230AC egységgel kiegészítve a panelek opcionálisan vészvilágítóként is üzemeltethetőek.
Az LMP paneleknél a ledek aluminium keret oldalában, a világítási felületre merőlegesen vannak elhelyezve a fényeloszlató réteget oldalról világítják meg. Ez a réteg a hátlapi fényáteresztő réteggel együtt biztosítja a fény egyenletes eloszlását.
Műszaki adatok 230VAC, 50Hz, 40W, 3300lm, 2700K, IP40, 1195×295mm, EEI=G
A 300x1200 mm-es panel fél raszter széles és két raszter hosszú, pontosan a 2x36w fénycsöves lámpatestek méreteivel egyeznek meg, elsősorban folyosók megvilágításához alkalmasak. Az INV-DL-15 vagy INV230AC egységgel kiegészítve a panelek opcionálisan vészvilágítóként is üzemeltethetőek.
Az LMP paneleknél a ledek aluminium keret oldalában, a világítási felületre merőlegesen vannak elhelyezve a fényeloszlató réteget oldalról világítják meg. Ez a réteg a hátlapi fényáteresztő réteggel együtt biztosítja a fény egyenletes eloszlását.
Műszaki adatok 230VAC, 50Hz, 40W, 3300lm, 2700K, IP40, 1195×295mm, EEI=G
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Alkalmas fali szerelésre | Nem |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | Igen |
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | Igen |
| Fényforrással | Igen |
| Kárpázás | UGR19 |
| Foglalat | egyéb |
| Ház anyaga | alumínium |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 - 240 V |
| Dimm-funkció nélkül | Igen |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 50 000 h |
| Védettség | IP40 |
| Érintésvédelem | II |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | - 5 - 45 °C |
| Alkalmas vészfényhez | Nem |
| Szükségáram-ellátás beépített | Nem |
| Mozgásérzékelővel | Nem |
| Fényérzékelővel | Nem |
| Rendszer teljesítmény | 40 W |
| Effektív fényáram | 3 300 lm |
| Színhőmérséklet | 2 700 - 2 700 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Szélesség | 296 mm |
| Magasság / mélység | 9 mm |
| Hosszúság | 1 196 mm |
| Beépítési hossz | 1 176 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 9 mm |
| Csatlakozási mód | csavaros |
| Színhőmérséklet állítás | nem |
| Fényerő állítás | nem |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | tracon |