Tracon LED pultmegvilágító lámpa kapcsolóval sorolható 10W 1000lm CCT IP20 LBVN10WCCT
Gyártó: Tracon
Cikkszám: TRA-LBVN10WCCT
Gyártó cikkszám: LBVN10WCCT
Ha egy megbízható és flexibilis pultvilágítót keresel a konyhádba, a Tracon LBVN10WCCT lámpája a legjobb választás. Ez a 570 mm hosszú egység nemcsak 1000 lumenes, hatékony fényt biztosít, hanem a háromállású CCT kapcsolóval lehetővé teszi, hogy te válaszd ki az éppen ideális színhőmérsékletet. Rendkívül praktikus, hiszen a lámpák közvetlenül egymásba tolhatók, így a sorolható funkcióval extra vezetékelés nélkül fedhetsz le akár hosszabb munkafelületet is. Egyszerűen telepíthető, azonnal üzembe helyezhető megoldás, ahol a technikai paraméterek valódi teljesítménnyel párosulnak..
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 15.
Hűségpontok 33
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Tulajdonság Érték
névleges feszültség 230 V AC
teljesítmény 10 W
fényáram 1000 lm
fényhasznosítás 100 lm/W
dimmelhető nem
állítható színhőmérséklet igen (3000-4500-6500K)
kapcsolóval szerelt igen
IP védelem IP20
felhasználási terület beltér
LED chip típusa SMD LED
lámpatest színe fehér
várható élettartam 30 000 óra
szélesség 22 mm
magasság/mélység 28 mm
hosszúság 570 mm
érintésvédelem II.
energiaosztály F
garancia idő 2 év
További ajánlatunk
Optonica LED bútorvilágító lámpa 40W 3320lm 4000K természetes fehér IP65 OT6695
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
LED világítás szenzoros kapcsolóval pultmegvilágítás 9W adapterrel 55845
Készleten
Optonica LED bútorvilágító lámpa 40W 3320lm 6000K hideg fehér IP65 OT6694
Nem elérhető
Optonica LED bútorvilágító lámpa 20W 1660lm 4000K természetes fehér IP65 OT6692
Készleten
Optonica LED bútorvilágító lámpa 40W 3320lm 4000K természetes fehér IP20 OT6678
Optonica LED bútorvilágító lámpa 20W 1660lm 4000K természetes fehér IP20 OT6675
Optonica LED bútorvilágító lámpa 50W 4150lm 6000K hideg fehér IP65 OT6697
Optonica sorolókábel T5 LED pultmegvilágító lámpához 100 cm 6630
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Optonica sorolható LED bútorvilágító lámpa T5 16W 6000K hideg fehér 1280 lumen 5559
Optonica LED bútorvilágító lámpa 10W 800lm 4000K természetes fehér IP20 OT6672
Optonica LED bútorvilágító lámpa 50W 4150lm 4000K természetes fehér IP65 OT6698
Optonica LED bútorvilágító lámpa 20W 1660lm 3000K meleg fehér IP20 OT6676
Optonica LED bútorvilágító lámpa 10W 800lm 3000K meleg fehér IP20 OT6673
Optonica pultmegvilágító lámpa kapcsolóval 12W 960lm 2700K meleg fehér 87cm IP20 5573
Optonica LED bútorvilágító lámpa 40W 3320lm 6000K hideg fehér IP20 OT6677