Tracon LED reflektor 20W 1600Lm 4000K IP65 RSMDLF20
Gyártó: Tracon
Cikkszám: ORB-09654
Gyártó cikkszám: RSMDLF20
Műszaki adatok 220-240V AC, 20W, 4000K, IP65, 1600lm, EEI=G
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 40
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Tulajdonság Érték
Alkalmas falon kívüli szerelésre Igen
Alkalmas süllyesztett szerelésre Nem
Mozgásérzékelővel Nem
Fényérzékelővel Nem
Fényforrással Igen
Foglalat nélkül
Ház anyaga alumínium
Feszültség fajtája AC
Névleges feszültség 100 - 240 V
Dimm-funkció nélkül Igen
Energia-takarékossági osztály A
Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya egyéb
Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál 25 000 h
Védettség IP65
Érintésvédelem I
Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint - 20 - 50 °C
Rendszer teljesítmény 20 W
Színhőmérséklet 4 000 - 4 000 K
Színvisszaadási fokozat CRI 80-89(1B)
Effektív fényáram 1 600 lm
Színhőmérséklet állítás nem
Fényerő állítás nem
Szélesség 136 mm
Magasság / mélység 55 mm
Hosszúság 95 mm
Csatlakozási mód egyéb
Gyártó tracon
További ajánlatunk
Optonica SMD LED reflektor 10W 4500K természetes fehér 800 lumen fekete IP65 5916