Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon LED reflektor fényvető 30W 2700Lm 4000K IP65 RSMDL30
Műszaki adatok 30W, 4000K, IP65, 220-240V AC, 2700lm, EEI=F
2-3 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 18.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
59
Műszaki adatok 30W, 4000K, IP65, 220-240V AC, 2700lm, EEI=F
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | Igen |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | Nem |
| Mozgásérzékelővel | Nem |
| Fényérzékelővel | Nem |
| Fényforrással | Igen |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | alumínium |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 100 - 240 V |
| Dimm-funkció nélkül | Igen |
| Energia-takarékossági osztály | A |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 25 000 h |
| Védettség | IP65 |
| Érintésvédelem | I |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | - 20 - 50 °C |
| Rendszer teljesítmény | 30 W |
| Színhőmérséklet | 4 000 - 4 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Effektív fényáram | 2 700 lm |
| Színhőmérséklet állítás | nem |
| Fényerő állítás | nem |
| Szélesség | 170 mm |
| Magasság / mélység | 65 mm |
| Hosszúság | 120 mm |
| Csatlakozási mód | egyéb |
| Szükségáram-ellátás beépített | Nem |
| Gyártó | tracon |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Optonica SMD LED reflektor 10W 4500K természetes fehér 800 lumen fekete IP65 5916
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
810 Ft
Elmark LED reflektor 30W 2400lm 5000-5500K természetes fehér fekete IP65 98HELIOS30
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.291 Ft
Elmark LED reflektor 50W 4000lm 5000-5500K természetes fehér fekete IP65 98HELIOS50
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.321 Ft
Elmark LED reflektor 20W 1600lm 5000-5500K természetes fehér fekete IP65 98HELIOS20
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
1.775 Ft
Optonica SMD LED reflektor 20W 4500K természetes fehér 1600 lumen fekete IP65 5919
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.557 Ft
Optonica LED reflektor 10W 6000K hideg fehér 800 lumen fehér FL5900
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
712 Ft
Optonica LED reflektor fekete 10W 900lm 2700K meleg fehér IP65 5723
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
729 Ft
Elmark LED reflektor 50W 4000lm 4000K természetes fehér fehér IP65 98HELIOS50/WH
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.650 Ft
Optonica LED reflektor fehér 10W 6000K hideg fehér 900lm IP65 5701
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
779 Ft
Elmark LED reflektor mozgásérzékelővel 20W 5500K 1600lm 98HELIOS20SEN
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
4.366 Ft
Optonica LED reflektor fekete 10W 900lm 4500K természetes fehér IP65 5722
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
729 Ft
Elmark LED reflektor 20W 1600lm 4000K természetes fehér fehér IP65 98HELIOS20/WH
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
2.035 Ft
Optonica LED reflektor 20W 1800lm 4000K fekete IP65 15820
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.811 Ft
Optonica LED reflektor 10W 4500K természetes fehér 800 lumen fehér FL5901
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
729 Ft
Elmark LED reflektor 30W 2400lm 4000K természetes fehér fehér IP65 98HELIOS30/WH
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
2.624 Ft
Optonica SMD LED reflektor 20W 2800K meleg fehér 1600 lumen fekete IP65 5920
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
1.620 Ft
Anco Rapid LED reflektor 20W 4000K természetes fehér 1800 lumen IP65 tömszelencés 321541
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
2.768 Ft
Optonica LED reflektor fekete 20W 1800lm 4500K természetes fehér IP65 5725
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
1.458 Ft
Elmark LED reflektor mozgásérzékelővel 30W 5500K 2400lm 98HELIOS30SEN
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
4.867 Ft
Elmark LED reflektor 10W 800lm 5000-5500K természetes fehér fekete IP65 98HELIOS10
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
1.289 Ft
Optonica LED reflektor fekete 30W 2700lm 4500K természetes fehér IP65 5728
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
2.429 Ft
Elmark LED reflektor 100W 8000lm 5000-5500K természetes fehér fekete IP65 98HELIOS100
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
6.584 Ft
Optonica SMD LED reflektor fehér 10W 900lm 2700K meleg fehér IP65 5703
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
1.134 Ft
Optonica LED reflektor fehér 10W 4500K természetes fehér 900lm IP65 5702
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
810 Ft