Tracon LED reflektor fényvető 30W 2700Lm 4000K természetes fehér IP65 RSMDLF30
Gyártó: Tracon
Cikkszám: ORB-09683
Gyártó cikkszám: RSMDLF30
Műszaki adatok 30W, 4000K, IP65, 220-240V AC, 2700lm, EEI=F
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 58
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Alkalmas süllyesztett szerelésre Nem
Mozgásérzékelővel Nem
Fényérzékelővel Nem
Feszültség fajtája AC
Névleges feszültség 100 - 240 V
Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál 25 000 h
Védettség IP65
Érintésvédelem I
Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint - 20 - 50 °C
Rendszer teljesítmény 30 W
Színhőmérséklet 4 000 - 4 000 K
Színvisszaadási fokozat CRI 80-89(1B)
Effektív fényáram 2 700 lm
Színhőmérséklet állítás nem
Fényerő állítás nem
Szélesség 170 mm
Magasság / mélység 65 mm
Hosszúság 120 mm
Csatlakozási mód egyéb
Szükségáram-ellátás beépített Nem
Gyártó Tracon
További ajánlatunk
Optonica SMD LED reflektor 10W 4500K természetes fehér 800 lumen fekete IP65 5916