Tracon LED reflektor fényvető állítható színhőmérséklettel 300W 34500lm 3000-6000k RSMDG300W
Gyártó: Tracon
Cikkszám: TRA-RSMDG300W
Gyártó cikkszám: RSMDG300W
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 694
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A Tracon LED reflektor fényvető állítható színhőmérséklettel 300W 34500lm 3000-6000k RSMDG300W lehetővé teszi nagy terek bevilágítását. Ennek a fajta lámpának a segítségével könnyen számolható a megtakarítás mértéke, a hosszú led élettartam biztosítja a magasabb beruházási költség megtérülését. A led lámpatestek jobb hatásfokkal, gazdaságosabb működéssel, és könnyebb szabályozhatósággal rendelkeznek. A hagyományos fém halogénekkel szemben.
Tulajdonság Érték
Alkalmas falon kívüli szerelésre Igen
Alkalmas süllyesztett szerelésre Nem
Mozgásérzékelővel Nem
Fényérzékelővel Nem
Fényforrás beépített LED-es
Fényforrással Igen
Foglalat nélkül
Ház anyaga alumínium
Ház színe fekete
Feszültség fajtája AC
Névleges feszültség 200 -230 V
Dimm-funkció nélkül Igen
Energia-takarékossági osztály A+
Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya A++, A+, A (LED)
Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál 36 000 h
Védettség IP66
Ütésállóság IK08
Érintésvédelem I
Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint -20 -45 °C
Rendszer teljesítmény 300 W
Színhőmérséklet 3 000 -6 000 K
Színvisszaadási fokozat CRI 80-89(1B)
Effektív fényáram 34 500 lm
Színhőmérséklet állítás pozíciók
Fényerő állítás nem
Szélesség 56 mm
Magasság / mélység 392 mm
Hosszúság 497 mm
Szükségáram-ellátás beépített Nem
Garancia 3 év
További ajánlatunk
Optonica SMD LED reflektor 10W 4500K természetes fehér 800 lumen fekete IP65 5916