Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon LED reflektor fényvető állítható színhőmérséklettel 30W 3450lm 3000-6000K RSMDG30W
A [PRODUCT] lehetővé teszi nagy terek bevilágítását. Ennek a fajta lámpának a segítségével könnyen számolható a megtakarítás mértéke, a hosszú led élettartam biztosítja a magasabb beruházási költség megtérülését. A led lámpatestek jobb hatásfokkal, gazdaságosabb működéssel, és könnyebb szabályozhatósággal rendelkeznek. A hagyományos fém halogénekkel szemben.
A Tracon LED reflektor fényvető állítható színhőmérséklettel 30W 3450lm 3000-6000K RSMDG30W lehetővé teszi nagy terek bevilágítását. Ennek a fajta lámpának a segítségével könnyen számolható a megtakarítás mértéke, a hosszú led élettartam biztosítja a magasabb beruházási költség megtérülését. A led lámpatestek jobb hatásfokkal, gazdaságosabb működéssel, és könnyebb szabályozhatósággal rendelkeznek. A hagyományos fém halogénekkel szemben.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | Igen |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | Nem |
| Mozgásérzékelővel | Nem |
| Fényérzékelővel | Nem |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Fényforrással | Igen |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | alumínium |
| Ház színe | fekete |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 200 -230 V |
| Dimm-funkció nélkül | Igen |
| Energia-takarékossági osztály | A+ |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | A++, A+, A (LED) |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 36 000 h |
| Védettség | IP66 |
| Ütésállóság | IK08 |
| Érintésvédelem | I |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -20 -45 °C |
| Rendszer teljesítmény | 30 W |
| Színhőmérséklet | 3 000 -6 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Effektív fényáram | 3 450 lm |
| Színhőmérséklet állítás | pozíciók |
| Fényerő állítás | nem |
| Szélesség | 51 mm |
| Magasság / mélység | 169 mm |
| Hosszúság | 242 mm |
| Szükségáram-ellátás beépített | Nem |
| Garancia | 3 év |