Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon LED utcai lámpa 50W 5200lm 4000K természetes fehér IP65 LSJT50W
2-3 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 18.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
215
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | LSJT50W |
| Szerelési mód | Oldalsó bejárat |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Felület | porszórt |
| Ház színe | szürke |
| Névleges feszültség | 200 - 240V |
| Dimm-funkció nélkül | Igen |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 25000h |
| Védettség | IP65 |
| Copfmértékre alkalmas | 50 mm |
| Ütésállóság | IK08 |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -20 - 50 °C |
| Csatlakozókábel | Igen |
| Kábelhossz | 0,35 m |
| Rendszer teljesítmény | 50W |
| Effektív fényáram | 5200lm |
| Színhőmérséklet | 4000K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 70-79 (2A) |
| Szélesség | 170 mm |
| Magasság / mélység | 78 mm |
| Hosszúság | 410 mm |
| Gyártó | Tracon |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Elmark LED utcai lámpa 100W 10000 Lm 5500K IP65 98ROUTE100SMD
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
11.436 Ft
Optonica LED utcai lámpa 50W 4500K 5000Lm természetes fehér IP65 állítható konzollal 9205
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
13.764 Ft
Elmark LED utcai lámpa 50W 5000 Lm 5500K IP65 98ROUTE50SMD
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
7.157 Ft
Phenom mozgásérzékelős LED 5W 300 Lm szolár fali reflektor 6 LED 55290
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
4.102 Ft
Tracon LED utcai lámpa tartó konzol LSJA30/50/60 utcai lámpatestekhez 50/63 mm
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.240 Ft
Tracon LED 50W utcai lámpa 5000 lm természetes fehér LSJA50W
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
39.967 Ft
Optonica LED utcai lámpa 80W 6000K hideg fehér 8000 lumen SL9173
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
24.281 Ft
Tracon LED 80w utcai lámpa 8000lm természetes fehér LSJA80W
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
56.419 Ft
Elmark LED utcai lámpa 150W 15000 5500K IP65 98ROUTE150SMD
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
15.887 Ft
Optonica LED utcai lámpa 50W 5000lm 6000K hideg fehér IP65 9221
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
8.531 Ft
Optonica LED utcai lámpa 100W 12000lm 6000K IP65 PREMIUM LINE 9244
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
16.745 Ft
Optonica LED utcai lámpa 20W 6000K hideg fehér 2000 lumen SL9171
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
6.317 Ft
Optonica LED utcai lámpa állítható tartókonzol 90° 60mm SL9119
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
9.448 Ft
Tracon LED utcai lámpa állítható lámpafej-adapter 90+20-10°, 180+20-10°, 60/60mm
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
7.507 Ft
Optonica LED utcai lámpa alkonykapcsolóval 50W 5000lm 4000K IP65 Slim Line 9238
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
10.602 Ft
Tracon LED utcai lámpa állítható lámpafej-adapter 90+20-10°, 180+20-10°, 60/50 mm
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
7.713 Ft
Optonica LED csarnokvilágító lámpa 100W 10000lm 6000K hideg fehér 120° IP65 8213
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
13.756 Ft
Elmark LED utcai street lámpa 30W 3000Lm 5500K IP65 98ROUTE30SMD
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
6.799 Ft
Optonica LED utcai lámpa 100W 10000lm 6000K hideg fehér IP65 9222
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
13.271 Ft
Optonica LED utcai lámpa 100W 6000K hideg fehér 10000 lumen SL9174
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Eredeti ár:
29.800 Ft
Akciós ár:
23.840 Ft
Kedvezmény:
-20%
Home Szolár paneles LED 500Lm 6000K reflektor PIR mozgásérzékelővel FLP 500 SOLAR
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
8.679 Ft
Optonica napelemes LED utcai lámpa tartókonzollal 30W 4300lm 6000K IP66 9141
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
26.089 Ft
Phenom Szolár fali reflektor utcai street lámpa 520 SMD LED 3000 lm 20W 4500 mAh IP65 55291B
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
13.703 Ft
Elmark LED utcai lámpa 30W 4500lm 5500K természetes fehér IP67 ELMARK 98AVENUE30SMD
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
9.610 Ft