Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon Mozgásérzékelő mennyezeti radaros nagy magasságba TMB-759
Műszaki adatok 230 VAC, 5,8 GHz, 360°, 4-15m, 5s-30 min, 3-2000lux, IP65
2-3 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 18.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
82
Műszaki adatok 230 VAC, 5,8 GHz, 360°, 4-15m, 5s-30 min, 3-2000lux, IP65
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kivitel | mozgásérzékelő |
| Érzékelő típusa | nagyfrekvenciás (HF) |
| Letapogatási szög | 360 ° |
| Optimális szerelési magasság | 10 m |
| Max. hatótávolság előre | 10 m |
| Indító fényerő beállítható | Igen |
| Szerelési mód | falon kívüli |
| Anyag | műanyag |
| Szín | fehér |
| Védettség | IP65 |
| Feszültség fajtája | AC |
| Frekvencia | 50 - 50 Hz |
| Névleges feszültség | 230 V |
| Min. kapcsolási idő | 5 s |
| Max. kapcsolási idő | 30 min |
| Vízszintes érzékelésszög | 360 - 360 ° |
| Indító fényerő | 3 - 2 000 lx |
| Max. kapcsolási teljesítmény | 2 000 W |
| Hőmérséklet | 10 - 45 °C |
| Szélesség | 72 mm |
| Magasság | 55 mm |
| Mélység | 102 mm |
| Gyártó | tracon |
Videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
GAO mozgásérzékelő fekete 180° 12m IP44 0687H
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.840 Ft
Anco mozgásérzékelő fehér 180° 12m IP44 321125
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.985 Ft
GAO mozgásérzékelő fekete 110° 12m IP44 0685H
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.187 Ft
Emos mennyezeti falon kívüli mikrohullámú mozgásérzékelő fehér 360° 8m IP20 G1180
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
4.531 Ft
Emos mennyezeti süllyeszthető mozgásérzékelő (PIR) fehér 360° látószögű 6m távolság IP20 G1160
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.983 Ft
Emos beépíthető mini mozgásérzékelő fali 120°/ mennyezeti 360° beltéri használatra IP20 G1110
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.880 Ft
Anco mozgásérzékelő oldalfali 180° IP65 12m fekete 321133
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.545 Ft
Anco mozgásérzékelő fekete 180° 12m IP44 321126
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.985 Ft
Emos mennyezeti falon kívüli mozgásérzékelő infravörös (PIR) fehér 360° látószögű 6m távolság IP20 G1150
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.396 Ft
GAO mennyezeti mozgásérzékelő fehér 360° látószögű 12m távolság IP20 0684H
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.801 Ft
Anco mozgásérzékelő oldalfali 180° IP65 12m fehér 321132
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.545 Ft
Kanlux PIR infravörös falba süllyeszthető mozgásérzékelő 150° 9m távolság Merge JQ-L 7690
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.069 Ft
Kanlux ALER JQ-30-W infravörös (PIR) mozgásérzékelő 160° 12m fehér IP44 460
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.480 Ft
Kültéri Mozgásérzékelő fekete 180° 12m IP44 lapos esztétikus kivitel Anco 321135
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.879 Ft
Kültéri Mozgásérzékelő fehér 180° 12m IP44 lapos esztétikus kivitel Anco 321134
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.879 Ft
Emos mennyezeti falon kívüli mozgásérzékelő infravörös (PIR) fehér 360° látószögű 6m távolság IP20 G1130
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
2.777 Ft
Emos mikrohullámú mozgásérzékelő fehér 360° 15 m IP20 G1210
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.603 Ft
GAO PIR mozgásérzékelő fehér 180° 12m IP44 0688H
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.840 Ft
Kanlux ALER JQ-30-B infravörös (PIR) mozgásérzékelő 160° 12m fekete IP44 461
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.460 Ft
Optonica mozgásérzékelő falon kívüli mennyezeti 360° 6m infravörös IP20 7311
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.989 Ft
Optonica PIR mozgásérzékelő falon kívüli mennyezeti 360° 16m infravörös IP20 7305
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.819 Ft
Tracon infra (PIR) mozgásérzékelő mennyezeti 360° 1-6m modern lapos kivitel IP20 TMB-011L
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
5.029 Ft
LEGRAND mozgásérzékelő álmennyezetre szerelhető IR360 fokos IP41 048944
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
8.398 Ft
Optonica mozgásérzékelő fekete fali 180° 12m infravörös IP54 7307
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.558 Ft