Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon Mozgásérzékelő modul távirányítóval 10-200W RSMDSU fényvetőkhöz IP54 RSMDSUM
Műszaki adatok 10-200W, 10m, 8s-15min, 10-100 lux, IP54
2-3 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 18.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
39
Műszaki adatok 10-200W, 10m, 8s-15min, 10-100 lux, IP54
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kivitel | mozgásérzékelő |
| Érzékelő típusa | passzív infravörös (PIR) |
| Letapogatási szög | 120 ° |
| Optimális szerelési magasság | 2 m |
| Max. hatótávolság előre | 10 m |
| Indító fényerő beállítható | Igen |
| Alkalmas fali szerelésre | Nem |
| Szerelési mód | egyéb |
| Anyag | műanyag |
| Anyag minősége | termoplaszt |
| Halogénmentes | Igen |
| Szín | fekete |
| Védettség | IP54 |
| Ütésállóság | IK06 |
| Feszültség fajtája | DC |
| Min. kapcsolási idő | 10 s |
| Max. kapcsolási idő | 15 min |
| Vízszintes érzékelésszög | 120 -120 ° |
| Indító fényerő | 10 -100 lx |
| Hőmérséklet | 10 -45 °C |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Mélység | 60 mm |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | tracon |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Optonica vízmentes T kábel csatlakozó, kapszula kötődoboz IP68 6642
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.182 Ft
Ultratech tömszelencés kábeltoldó 3P csavaros 17,5A/450V 0,5-1,5 mm² WT01
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
711 Ft
Tracon Tömítőszelencés kábeltoldó, T-elágazó 0.5-4 mm2, IP68 CST4-T3P
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.190 Ft
Tracon Tömítőszelencés kábeltoldó 0.5-4 mm2, IP68 CST4
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.667 Ft
Tracon 3×1 mm2, IP65, PA6.6 Kábeltoldó doboz CSTBOX
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.662 Ft
Tracon 3×2,5 mm2, Mg20, IP65, PA6.6 Tömítő szelencés kábeltoldó CST25
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.817 Ft
Tracon 3×1mm2, Pg9, IP65, PA6.6 Tömítő szelencés kábeltoldó CST1
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.428 Ft
Anco szerelhető gumi vezeték 2m led reflektor állványokhoz H05RN-F 3x1.0 mm2 321580
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.445 Ft
Tracon Tömítőszelencés kábeltoldó, Y-elágazó 0.5-4 mm2, IP68, PC+PA6.6, 5P CST4-Y
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.584 Ft
Tracon Tömítőszelencés kábeltoldó, T-elágazó 0.5-4 mm2, IP68, PC+PA6.6, 5P CST4-T
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.229 Ft
Tracon Tömítőszelencés kábeltoldó, nyitható gyorskapcsokkal 3×1-3×2.5 mm2, IP68, PA6.6, 3P, 250VAC, 16A CST25F
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.284 Ft
Gao Y-light led reflektor állvány összehajtható 2 funkcióval 7894H
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
8.052 Ft
Optonica mozgásérzékelő 5981-5984-es LED reflektorokhoz 5985
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
2.372 Ft
Weidmüller kábel jelölő betétlap 18x43mm 1610700000
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Eredeti ár:
521 Ft
Akciós ár:
220 Ft
Kedvezmény:
-58%
Ultratech tömszelencés kábeltoldó 3P gyorscsatlakozós T-alakú 24A/450V 0,5-2,5mm² WT04
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
2.734 Ft