Tracon napelemes LED fényvető mozgásérzékelővel 10W 4000K 1100lm LSFLK10W
Gyártó: Tracon
Cikkszám: ORB-09697
Gyártó cikkszám: LSFLK10W
Műszaki adatok 10 W, 4000 K, 1100 lm, IP65, 3,7 V 7200 mAh
Menny.: db
Nem elérhető
Várható szállítás: 2026. augusztus 07.
Hűségpontok 312
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Tulajdonság Érték
Alkalmas falon kívüli szerelésre Igen
Alkalmas süllyesztett szerelésre Nem
Mozgásérzékelővel Igen
Fényérzékelővel Igen
Fényforrással Igen
Foglalat nélkül
Ház anyaga műanyag
Feszültség fajtája AC
Névleges feszültség 3,5 - 3,8 V
Dimm-funkció nélkül Nem
Energia-takarékossági osztály A
Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya egyéb
Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál 30 000 h
Védettség IP65
Érintésvédelem nélkül
Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint - 10 - 45 °C
Rendszer teljesítmény 10 W
Színhőmérséklet 4 000 - 4 000 K
Színvisszaadási fokozat CRI 80-89(1B)
Effektív fényáram 1 100 lm
Színhőmérséklet állítás nem
Fényerő állítás nem
Szélesség 218 mm
Magasság / mélység 35 mm
Hosszúság 215 mm
Csatlakozási mód egyéb
Szükségáram-ellátás beépített Nem
Gyártó tracon
További ajánlatunk
Garden of Eden kültéri LED-es szolár fehér ereszcsatorna/kerítés fény 600mAh 12x7cm 11445
Nem elérhető
Solar 1 LED szolár napelemes kerti leszúrható lámpa Rábalux 8365
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Solar 1 LED szolár napelemes solar kerti leszúrható lámpa Rábalux 8366
4-5 munkanap
Phenom mozgásérzékelős szolár fali reflektor COB LED 55288B
Garden of eden szolár lámpa fali 10x5x8 cm 4 fehér SMD LED 11783
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Garden of eden Leszúrható szolár lámpa 1 melegfehér SMD LED 10,5x10,5x46 cm 13013
Készleten
Garden of eden Szolár ereszcsatorna fény 6 hidegfehér SMD LED fekete 11443
2-3 munkanap
Phenom mozgásérzékelős LED 5W 300 Lm szolár fali reflektor 6 LED 55290
Garden of eden leszúrható szolár lámpa szentjánosbogár 8 melegfehér LED 70cm 11273
Garden of eden felakasztható szolár lámpa izzó 4 meleg fehér LED 4,7x11cm 11777
Garden of eden szolár lámpa gyertya lángeffekt 1 melegfehér LED 6x9 cm 11776
Garden of Eden kültéri LED-es leszúrható szolár gombalámpa 200mAh 11cm 11704
Garden of Eden kültéri LED-es pillangó szolár lámpa RGB 40mAh 43cm 11393
Phenom mozgásérzékelős szolár fali reflektor 136 LED 55289
Somogyi Szolár napelemes kerti fali lámpa LED 0,8W 35 Lm Hideg fehér FLP 1SOLAR