Tracon olvadó biztosíték porcelán hengeres CH-10 12A 10x38 mm gPV 1000V DC 10kA HBPV-10X38-12
Gyártó: Tracon
Cikkszám: TRA-HBPV-10X38-12
Gyártó cikkszám: HBPV-10X38-12
Menny.: db
Készleten
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 13
Tulajdonság Érték
névleges feszültség 1000V DC
névleges áram 12A
méret 10x38 mm
fotovoltaikus védelem igen
kioldási karakterisztika közepesen lomha (MT)
lekapcsolási teljesítmény 10 kA
teljesítményveszteség névleges áramnál 3,5 W
További ajánlatunk
Elmark olvadó biztosíték porcelán hengeres 16A 10x38 gL-gG 10G103816
Készleten
Olvadó biztosíték porcelán hengeres CH-10 16A 10x38 gL-gG KVGY
Olvadó biztosíték porcelán hengeres CH-10 32A 10x38 gL-gG KVGY
Olvadó biztosíték porcelán hengeres CH-10 10A 10x38 gL-gG KVGY
Olvadó biztosíték porcelán hengeres CH-10 4A 10x38 gG ETI 002620003
Olvadó biztosíték porcelán hengeres CH-10 6A 10x38 gG ETI 002620005
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Olvadó biztosíték porcelán hengeres CH-10 25A 10x38 gL-gG KVGY
Olvadó biztosíték porcelán hengeres CH-10 20A 10x38 gL-gG KVGY
Olvadó biztosíték porcelán hengeres CH-14 16A 14x51 gL-gG KVGY
Nem elérhető
Olvadó biztosíték porcelán hengeres CH-14 40A 14x51 gL-gG KVGY
Olvadó biztosíték porcelán hengeres CH-14 20A 14x51 gL-gG KVGY
Olvadó biztosíték porcelán hengeres CH-10 6A 10x38 gL-gG KVGY
Olvadó biztosíték porcelán hengeres CH-14 25A 14x51 gL-gG KVGY
Olvadó biztosíték porcelán hengeres CH-10 2A 10x38 gL-gG KVGY
Olvadó biztosíték porcelán hengeres CH-10 4A 10x38 gL-gG KVGY
2-3 munkanap
Olvadó biztosíték porcelán hengeres CH-22 63A 22x58 gL-gG KVGY
DB-II biztosíték aljzat 25A műanyag tokban
Olvadó biztosíték porcelán hengeres CH-22 80A 22x58 gL-gG KVGY