Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon PIR Mozgásérzékelő, infra, folyosóra, süllyesztett, fehér max. 30m, 360° IP20 TMB-061F
A Tracon TMB-061F PIR mozgásérzékelő kifejezetten folyosók és közlekedők világításának automatizálására készült.
Az infravörös (PIR) technológia megbízható mozgásérzékelést biztosít, míg a 360°-os lefedettség és az akár 30 méteres hatótáv hosszabb terekben is pontos működést tesz lehetővé. A süllyesztett kivitel diszkrét megjelenést ad, az IP20 védelem pedig beltéri használatra ideális.
Műszaki adatok 220-240 VAC, 30 m, 360°, 10 s-15 min, <3-2000 lx
A Tracon TMB-061F PIR mozgásérzékelő kifejezetten folyosók és közlekedők világításának automatizálására készült.
Az infravörös (PIR) technológia megbízható mozgásérzékelést biztosít, míg a 360°-os lefedettség és az akár 30 méteres hatótáv hosszabb terekben is pontos működést tesz lehetővé. A süllyesztett kivitel diszkrét megjelenést ad, az IP20 védelem pedig beltéri használatra ideális.
Műszaki adatok 220-240 VAC, 30 m, 360°, 10 s-15 min, <3-2000 lx
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Érzékelő típusa | passzív infravörös (PIR) |
| Letapogatási szög | 360 ° |
| Optimális szerelési magasság | 3 m |
| Max. hatótávolság előre | 15 m |
| Indító fényerő beállítható | Igen |
| Alkalmas fali szerelésre | Nem |
| Anyag minősége | termoplaszt |
| Halogénmentes | Igen |
| Ütésállóság | IK06 |
| Feszültség fajtája | AC |
| Frekvencia | 50 -50 Hz |
| Min. kapcsolási idő | 10 s |
| Max. kapcsolási idő | 15 min |
| Vízszintes érzékelésszög | 360 -360 ° |
| Indító fényerő | 3 -2 000 lx |
| Max. kapcsolási teljesítmény | 2 000 W |
| Max. kapcsolható LED teljesítmény | 1 000 W |
| Hőmérséklet | 10 -45 °C |
| Átmérő | 77 mm |
| Beépítési szélesség | 62 mm |
| Beépítési mélység | 80 mm |
| Beépítési hossz | 80 mm |
| Beépítési átmérő | 62 mm |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | tracon |