Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon PIR Mozgásérzékelő, infra, süllyesztett, fehér 20 m, 360° IP54 TMB-061E
Műszaki adatok 220-240 VAC, 20 m, 360°, 10 s-30 min, <3-2000 lx, IP54
A Tracon TMB-061E PIR mozgásérzékelő ideális megoldás mennyezetbe süllyesztett szereléshez, ahol fontos a teljes körű lefedettség és a megbízható működés.A 360°-os érzékelési szög és akár 20 méteres hatótáv biztosítja, hogy a mozgást nagyobb terekben is pontosan érzékelje.Az infravörös (PIR) technológia emberi testhő alapján működik, így csökkenti a téves kapcsolások esélyét.
Az IP54 védettség lehetővé teszi használatát porosabb vagy párásabb környezetben is.
Ajánlott felhasználás: folyosók, lépcsőházak, garázsok, előterek, közlekedők.
Műszaki adatok 220-240 VAC, 20 m, 360°, 10 s-30 min, <3-2000 lx, IP54
A Tracon TMB-061E PIR mozgásérzékelő ideális megoldás mennyezetbe süllyesztett szereléshez, ahol fontos a teljes körű lefedettség és a megbízható működés.A 360°-os érzékelési szög és akár 20 méteres hatótáv biztosítja, hogy a mozgást nagyobb terekben is pontosan érzékelje.Az infravörös (PIR) technológia emberi testhő alapján működik, így csökkenti a téves kapcsolások esélyét.
Az IP54 védettség lehetővé teszi használatát porosabb vagy párásabb környezetben is.
Ajánlott felhasználás: folyosók, lépcsőházak, garázsok, előterek, közlekedők.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Érzékelő típusa | passzív infravörös (PIR) |
| Letapogatási szög | 360 ° |
| Optimális szerelési magasság | 3 m |
| Max. hatótávolság előre | 10 m |
| Indító fényerő beállítható | Igen |
| Alkalmas fali szerelésre | Nem |
| Anyag minősége | termoplaszt |
| Halogénmentes | Igen |
| Ütésállóság | IK06 |
| Feszültség fajtája | AC |
| Frekvencia | 50 -50 Hz |
| Min. kapcsolási idő | 10 s |
| Max. kapcsolási idő | 30 min |
| Vízszintes érzékelésszög | 360 -360 ° |
| Indító fényerő | 3 -2 000 lx |
| Max. kapcsolási teljesítmény | 1 200 W |
| Max. kapcsolható LED teljesítmény | 600 W |
| Hőmérséklet | 10 -45 °C |
| Átmérő | 62 mm |
| Beépítési szélesség | 43 mm |
| Beépítési mélység | 80 mm |
| Beépítési hossz | 80 mm |
| Beépítési átmérő | 43 mm |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | tracon |