Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon PIR Okos mozgásérzékelő, infra, Tuya, falon kívüli, fehér 360° 8m IP20 TMB-05T
Műszaki adatok 220-240 VAC, 8 m, 5 s-60 min, <5-2000 lx
A Tracon TMB-05T PIR mozgásérzékelő okosotthon-kompatibilis megoldás, amely Tuya alkalmazáson keresztül integrálható meglévő rendszerekbe.Az infravörös (PIR) érzékelés megbízhatóan reagál az emberi mozgásra, miközben a 8 méteres hatótáv ideálissá teszi kisebb és közepes beltéri terekhez.A falon kívüli kivitel gyors telepítést biztosít, az IP20 védettség pedig száraz, zárt helyiségekben történő használatra ajánlja.
Ajánlott felhasználás: okosotthon rendszerek, folyosók, előszobák, irodák, közlekedők.
Műszaki adatok 220-240 VAC, 8 m, 5 s-60 min, <5-2000 lx
A Tracon TMB-05T PIR mozgásérzékelő okosotthon-kompatibilis megoldás, amely Tuya alkalmazáson keresztül integrálható meglévő rendszerekbe.Az infravörös (PIR) érzékelés megbízhatóan reagál az emberi mozgásra, miközben a 8 méteres hatótáv ideálissá teszi kisebb és közepes beltéri terekhez.A falon kívüli kivitel gyors telepítést biztosít, az IP20 védettség pedig száraz, zárt helyiségekben történő használatra ajánlja.
Ajánlott felhasználás: okosotthon rendszerek, folyosók, előszobák, irodák, közlekedők.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Érzékelő típusa | passzív infravörös (PIR) |
| Letapogatási szög | 360 ° |
| Optimális szerelési magasság | 3 m |
| Max. hatótávolság előre | 4 m |
| Indító fényerő beállítható | Igen |
| Alkalmas fali szerelésre | Nem |
| Anyag minősége | termoplaszt |
| Halogénmentes | Igen |
| Ütésállóság | IK06 |
| Feszültség fajtája | AC |
| Frekvencia | 50 -49 Hz |
| Min. kapcsolási idő | 5 s |
| Max. kapcsolási idő | 60 min |
| Indító fényerő | 5 -2 000 lx |
| Max. kapcsolási teljesítmény | 2 000 W |
| Max. kapcsolható LED teljesítmény | 1 000 W |
| Hőmérséklet | 10 -45 °C |
| Átmérő | 115 mm |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | tracon |