Tracon sínre szerelhető led tápegység szabályozható DC kimenettel 90-264V 0,88A/DC24V 1,5A/36W LDCVDIN-30-24
Gyártó: Tracon
Cikkszám: TRA-LDCVDIN-30-24
Gyártó cikkszám: LDCVDIN-30-24
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 58
Tulajdonság Érték
Kültéri használatra alkalmas Nem
Dimm-funkció nélkül Igen
Ház/szekrény műanyag tokozás
Konstans áramhoz alkalmas Igen
Konstans feszültséghez alkalmas Nem
Kimeneti feszültség 21,6 -29 V
Kimeneti áram 1 500 -1 500 mA
Kimeneti teljesítmény 36 -36 W
Védettség IP20
Érintésvédelem II
Hosszúság 35 mm
Szélesség 90 mm
Magasság 54,5 mm
Garancia 3 év
További ajánlatunk
Optonica LED tápegység műanyag 12V DC 24W 2A adapter IP20 AC6101
Készleten
Optonica LED tápegység műanyag 12V DC 60W 5A adapter IP20 AC6103
Készleten
Optonica fémházas ipari LED tápegység 12V 60W 5A beltéri IP20 AC6105
Optonica LED tápegység fémházas 12V 100W 8,3A IP20 AC6109
Optonica fémházas ipari LED tápegység 12V 36W 3A beltéri IP20 AC6121
Optonica fémházas ipari LED tápegység 12V 24W 2A beltéri IP20 AC6104
Optonica LED tápegység műanyag 12V DC 80W 6,5A adapter IP20 AC6119
Optonica LED tápegység műanyag 12V DC 36W 3A adapter IP20 AC6102
Optonica LED tápegység fémházas 12V 150W 12,5A IP20 AC6114
Optonica fémházas ipari LED tápegység 12V 250W 20A beltéri IP20 AC6117
Optonica LED tápegység műanyag 12V DC 18W 1,5A adapter IP20 AC6120
Scharfer LED tápegység vízálló 12V DC 18W 1,5A IP67 SCH-18-12
Várható szállítás:2026. május 15.
Optonica SLIM fémházas ipari LED tápegység 12V 100W 8,5A beltéri IP20 AC6132
Optonica LED tápegység fémházas 12V 120W 10A IP20 AC6106
Optonica SLIM fémházas ipari LED tápegység 12V 60W 5A beltéri IP20 AC6131
Optonica SLIM fémházas ipari LED tápegység 12V 150W 12,5A beltéri IP20 AC6133
Optonica LED tápegység műanyag 60W 12V 5A IP20 AC6233
Optonica LED tápegység műanyag 36W 12V 3A IP20 AC6232
Optonica LED tápegység műanyag 24W 12V 2A IP20 AC6231
Optonica Led tápegység-trafó 30W IP67 vízálló 12V 2,5A
Scharfer LED tápegység vízálló 12V DC 60W 5A IP67 SCH-60-12
Optonica fémházas ipari LED tápegység 24V 150W 6,25A beltéri IP20 AC6155
Optonica SLIM fémházas ipari LED tápegység 12V 250W 20A beltéri IP20 AC6134