Tracon SMD 10W 4000K 800 Lm természetes fehér fényvető mozgásérzékelővel IP65 110°, 3-10m fehér RSMDLFM10
Gyártó: Tracon
Cikkszám: ORB-09687
Gyártó cikkszám: RSMDLFM10
Műszaki adatok 10W, 4000K, IP65, 220-240V AC, 800lm, 110°, 3-10m, EEI=G
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 65
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Alkalmas süllyesztett szerelésre Nem
Mozgásérzékelővel Igen
Fényérzékelővel Igen
Feszültség fajtája AC
Névleges feszültség 100 - 240 V
Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál 25 000 h
Védettség IP65
Érintésvédelem I
Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint - 20 - 50 °C
Rendszer teljesítmény 10 W
Színhőmérséklet 4 000 - 4 000 K
Színvisszaadási fokozat CRI 80-89(1B)
Effektív fényáram 800 lm
Színhőmérséklet állítás nem
Fényerő állítás nem
Szélesség 105 mm
Magasság / mélység 55 mm
Hosszúság 75 mm
Csatlakozási mód egyéb
Szükségáram-ellátás beépített Nem
Gyártó tracon
További ajánlatunk
Optonica SMD LED reflektor 10W 4500K természetes fehér 800 lumen fekete IP65 5916