Tracon Szerelőkeret mély 30x120 LED panelek falon kívüli szereléséhez LP30120KH
Gyártó: Tracon
Cikkszám: ORB-09757
Gyártó cikkszám: LP30120KH
Műszaki adatok 300x1200x65mm
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 15.
Hűségpontok 59
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Műszaki adatok 300x1200x65mm
Tulajdonság Érték
Tartozék fajtája szerelőkeret
Tartozék Igen
Szín fehér
Anyag alumínium
Hosszúság 300 mm
Szélesség 1 200 mm
Magasság 65 mm
Gyártó tracon
További ajánlatunk
Optonica LED Panel felfogató beépítő keret fehér 1200x300x50mm OT5197
Készleten
Optonica LED Panel felfogató beépítő keret fehér 60x60cm OT5198
Készleten
Optonica LED Panel felfogató rögzítő csipesz 60x60cm/120x30 cm led panelhez
Optonica LED panel tápegység 6W 300mA IP20 6036
Optonica LED panel tápegység 24W 250mA IP20 6039
Optonica LED panel tápegység 3W 300mA IP20 6035
Tracon Szerelőkeret 60x60 LED panelek falon kívüli szereléséhez LP6060K
2-3 munkanap
Optonica LED panel tápegység 12W 300mA IP20 6037
MLX PL-KL gipszkarton süllyesztő keret 60x60cm LED panelhez 600x600x19mm HL0016521
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Kanlux LED panel kiemelő keret 120x30 cm ADTR 12030 W 27611
Optonica LED Panel tápegység 45W 950mA IP20 6021
MLX kiemelő keret 30x120 cm BACKLIT LED panelhez HL0019585
Optonica LED Panel tápegység 36W 900mA IP20 6019
Optonica LED panel tápegység 18W 250mA IP20 6038
Commel LED panel kiemelő keret 60x60cm 337-901
Felfüggesztő vezeték led panelhez 4db/szett 99ACC18
Optonica LED Panel tápegység 48W 750mA IP20 6022
Tracon Szerelőkeret LED panelek falon kívüli szereléséhez LP30120K
Optonica LED panel tápegység dimmelhető 36W 850ma IP20 6032
Avide Backlit LED panel kiemelő keret 60x60 cm ALPBLMF6060
Tracon LED trafó meghajtó LPM és LPH 40W panelekhez LPD40W
Tracon LED trafó meghajtó LPM és LPH 50W panelekhez LPD50W