Tracon szerszám csavarhúzó torx 1000V T15 4x100 mm CDT154100
Gyártó: Tracon
Cikkszám: TRA-CDT154100
Gyártó cikkszám: CDT154100
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 9
Tulajdonság Érték
Teljes hossz 188 mm
Védőszigetelt 1000 V Igen
Fogantyú anyaga egyéb
Fogantyú kivitel 2-komponensű
Garancia 2 év
További ajánlatunk
Elmark Csavarhúzó lapos 5x150mm
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Tracon szerszám készlet szigetelt 1000V 9pcs CSET9
2-3 munkanap
Tracon szerszám csavarhúzószett 1000V 1x5,5x125mm 0,8x4x100mm 0,4x2,5x75mm CSET1000
Handy csavarhúzó készlet 5 részes 10696
Csavarhúzó egyenes 1000V-ra szigetelt sárga-piros nyél SD375F Tracon
Nem elérhető
Csavarhúzó csillagfejű 1000V-ra szigetelt sárga-piros nyél SD375S Tracon
Tracon szerszám csavarhúzó egyenes 1000V 2.5x75 mm CD2575
Tracon szerszám csavarhúzó egyenes 1000V 3.5x100 mm CD35100
Csavarhúzó egyenes 1000V-ra szigetelt sárga-piros nyél SD4100F Tracon
Tracon szerszám csavarhúzószett 1000V 13pcs CSET13
Handy csavarhúzó 10523
Handy csavarhúzó 10524
Készleten
Handy csavarhúzó PZ2x 100mm 10572
Wiha Csavarhúzókészlet 1000V 2 db-os install 32282