Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon tölthető LED bútorvilágító lámpa mozgásérzékelővel 1W 100lm 4500K természetes fehér IP20 CLM20NW
Műszaki adatok 3.7 V DC, 1 W, 100 lm, 4500 K, IP20
2-3 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 18.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
35
Műszaki adatok 3.7 V DC, 1 W, 100 lm, 4500 K, IP20
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | CLM20NW |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Fényforrással | Igen |
| Foglalat | nélkül |
| Anyag | fém/műanyag |
| Ház színe | ezüst |
| Feszültség fajtája | DC |
| Névleges feszültség | 3,7V |
| Dimm-funkció nélkül | Igen |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 25000h |
| Alkalmas vészfényhez | Nem |
| Szükségáram-ellátás beépített | Nem |
| Kapcsolóval | Igen |
| Mozgásérzékelővel | Igen |
| Rendszer teljesítmény | 1W |
| Effektív fényáram | 100lm |
| Színhőmérséklet | 4500K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89 (1B) |
| Színhőmérséklet állítás | nem |
| Fényerő állítás | nem |
| Magasság / mélység | 9 mm |
| Hosszúság | 200 mm |
| Gyártó | Tracon |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Optonica LED bútorvilágító lámpa 40W 3320lm 4000K természetes fehér IP65 OT6695
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
3.563 Ft
LED világítás szenzoros kapcsolóval pultmegvilágítás 9W adapterrel 55845
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
5.473 Ft
Optonica LED bútorvilágító lámpa 40W 3320lm 6000K hideg fehér IP65 OT6694
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
3.563 Ft
Optonica LED bútorvilágító lámpa 20W 1660lm 4000K természetes fehér IP65 OT6692
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.898 Ft
Optonica LED bútorvilágító lámpa 40W 3320lm 4000K természetes fehér IP20 OT6678
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
4.769 Ft
Optonica LED bútorvilágító lámpa 20W 1660lm 4000K természetes fehér IP20 OT6675
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
2.307 Ft
Optonica LED bútorvilágító lámpa 50W 4150lm 6000K hideg fehér IP65 OT6697
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
4.453 Ft
Optonica sorolókábel T5 LED pultmegvilágító lámpához 100 cm 6630
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
593 Ft
Optonica sorolható LED bútorvilágító lámpa T5 16W 6000K hideg fehér 1280 lumen 5559
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
1.553 Ft
Optonica LED pultmegvilágító lámpa kapcsolóval T5 16W 1280lm 4000K természetes fehér 117cm IP20 5575
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
1.603 Ft
Optonica T5 LED pultmegvilágító lámpa kapcsolóval 9,6W 900lm 4000K természetes fehér IP20 5595
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
1.969 Ft
Optonica sorolható LED bútorvilágító, pultmegvilágító lámpa kapcsolóval T5 4W 4000K természetes fehér 320 lumen 5566
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
979 Ft
Optonica LED bútorvilágító lámpa 10W 800lm 4000K természetes fehér IP20 OT6672
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
1.377 Ft
Optonica LED bútorvilágító lámpa 20W 1660lm 6000K hideg fehér IP65 OT6691 pult világitó
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
1.944 Ft
Optonica LED bútorvilágító lámpa 50W 4150lm 4000K természetes fehér IP65 OT6698
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
4.349 Ft
Optonica sorolható LED bútorvilágító, pultmegvilágító lámpa kapcsolóval T5 4W 2800K meleg fehér 320 lumen 5567
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
957 Ft
Optonica sorolható LED bútorvilágító, pultmegvilágító lámpa kapcsolóval T5 4W 6000K hideg fehér 320 lumen 5565
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
957 Ft
Optonica LED bútorvilágító lámpa 20W 1660lm 3000K meleg fehér IP20 OT6676
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
3.044 Ft
Kanlux MERA LED 20W NW sorolható bútorvilágító lámpa 4000K természetes fehér 2030 lumen 29213
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
6.148 Ft
Optonica T5 LED pultmegvilágító lámpa kapcsolóval 6,5W 600lm 6000K hideg fehér IP20 5591
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
1.808 Ft
Optonica LED bútorvilágító lámpa 10W 800lm 3000K meleg fehér IP20 OT6673
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.109 Ft
Optonica pultmegvilágító lámpa kapcsolóval 12W 960lm 2700K meleg fehér 87cm IP20 5573
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.523 Ft
Optonica LED bútorvilágító lámpa 40W 3320lm 6000K hideg fehér IP20 OT6677
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
4.769 Ft
Optonica sorolható LED bútorvilágító, pultmegvilágító lámpa kapcsolóval T5 8W 6000K hideg fehér 640 lumen 5568
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
1.194 Ft