Tracon vízmérték 1000 mm SPIR1000
Gyártó: Tracon
Cikkszám: TRA-SPIR1000
Gyártó cikkszám: SPIR1000
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 31
Tulajdonság Érték
hosszúság 1000 mm
légbuborékok száma 3 db
szín zöld, fekete
mágneses igen
További ajánlatunk
Handy mérőszalag 5m 10157
Készleten
Handy mérőszalag 3m 10156
Készleten
Handy mérőszalag 8m 10158
Várható szállítás:2026. május 15.
Handy multifunkciós szögmérő, vonalzó, vízmérték, jelölő eszköz egyben 11000
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Handy digitális vízmérték LCD kijelzővel hangjelzéssel 10625B
Nem elérhető
Högert vízmérték 20cm HT4M001-D
Tracon mérőszalag 5m mágneses MSZM5
2-3 munkanap
Handy flexibilis vízmérték 60 x 5cm 11002
Handy vízmérték vonalzóval tükörlibellával 600mm 10624B
Handy vízmérték forgatható libellával 1000mm 10623C
Handy vízmérték vonalzóval tükörlibellával 400mm 10624A
Handy vízmérték forgatható libellával 400mm 10623A
Handy tripod - max 120cm 10052
Handy Lézeres szintező max 10m 10051
Handy vízmérték forgatható libellával 600mm 10623B
Handy lézeres szintező szett zöld lézerrel 10058
Handy vízmérték vonalzóval tükörlibellával 1000mm 10624C