Tracon vízmérték 800 mm SPIRP800
Gyártó: Tracon
Cikkszám: TRA-SPIRP800
Gyártó cikkszám: SPIRP800
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 62
Tulajdonság Érték
hosszúság 800 mm
Handy vízmérték vonalzóval tükörlibellával 600mm 10624B
Handy vízmérték forgatható libellával 1000mm 10623C
Handy vízmérték vonalzóval tükörlibellával 400mm 10624A
Handy tripod - max 120cm 10052
Handy Lézeres szintező max 10m 10051
Handy vízmérték forgatható libellával 400mm 10623A
Handy vízmérték forgatható libellával 600mm 10623B
Handy lézeres szintező szett zöld lézerrel 10058
Handy vízmérték vonalzóval tükörlibellával 1000mm 10624C