Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon LED 30W 2400Lm 4000K hordozható LED szerelő fényvető IP65 RSMDAW30W
A Tracon RSMDAW30W egy praktikus, hordozható LED szerelő fényvető, ami erős, egyenletes fényt ad ott, ahol éppen dolgozol. A 2400 lumen fényáram bőven elegendő műhelybe, garázsba, építkezésre vagy karbantartási munkákhoz, a 4000K (természetes fehér) színhőmérséklet pedig kíméli a szemet és jól visszaadja a részleteket – ezért szereléshez különösen jó választás.
Műszaki adatok 220-240 VAC, 30W, 2400lm, IP65, 4000K, EEI=G
A Tracon RSMDAW30W egy praktikus, hordozható LED szerelő fényvető, ami erős, egyenletes fényt ad ott, ahol éppen dolgozol. A 2400 lumen fényáram bőven elegendő műhelybe, garázsba, építkezésre vagy karbantartási munkákhoz, a 4000K (természetes fehér) színhőmérséklet pedig kíméli a szemet és jól visszaadja a részleteket – ezért szereléshez különösen jó választás.
Műszaki adatok 220-240 VAC, 30W, 2400lm, IP65, 4000K, EEI=G
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | Igen |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | Nem |
| Fényérzékelővel | Nem |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | alumínium |
| Felület | lakkozott |
| Ház színe | többszínű |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | Igen |
| Energia-takarékossági osztály | A |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 30 000 h |
| Folyamatos fényáram szabályozás | Nem |
| Ütésállóság | IK06 |
| Érintésvédelem | I |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -20 -50 °C |
| Rendszer teljesítmény | 30 W |
| Színhőmérséklet | 4 000 -4 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Effektív fényáram | 2 400 lm |
| Magasság / mélység | 405 mm |
| Hosszúság | 215 mm |
| Garancia | 2 év |