Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Trento kültéri fali lámpa 3W 100Lm 4000K természetes fehér Rábalux 8894
A Trento kültéri fali lámpa kiválóan alkalmas a teraszra vagy a bejárathoz vezető lépcsők megvilágítására - kis méretű lámpáról lévén szó, többet is felszerelhetünk belőle a lépcső mentén. A műanyagból készült, antracit színű, minimál stílusú lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, melynek teljesítménye 3 W, fényereje 100 lumen, színhőmérséklete 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító fényforrás élettartama mintegy 20 000 óra. A 120x120 mm-es, szögletes lámpa faltól való távolsága mindössze 32 mm. A Trento IP65-ös védettséggel rendelkezik, azaz teljesen zárt és védett a szilárd anyagok és szennyeződések, valamint kisnyomású vízsugár ellen védett. Erre a modellre 5 év garanciát vállalunk.
A Trento kültéri fali lámpa kiválóan alkalmas a teraszra vagy a bejárathoz vezető lépcsők megvilágítására - kis méretű lámpáról lévén szó, többet is felszerelhetünk belőle a lépcső mentén. A műanyagból készült, antracit színű, minimál stílusú lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, melynek teljesítménye 3 W, fényereje 100 lumen, színhőmérséklete 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító fényforrás élettartama mintegy 20 000 óra. A 120x120 mm-es, szögletes lámpa faltól való távolsága mindössze 32 mm. A Trento IP65-ös védettséggel rendelkezik, azaz teljesen zárt és védett a szilárd anyagok és szennyeződések, valamint kisnyomású vízsugár ellen védett. Erre a modellre 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 8894 |
| Megnevezés | Trento |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Lámpa stílusa | Funkcionális |
| Ajánlott használati helyiség | terasz, kert, házfal |
| Fényforrás színhőmérséklet | természetes fehér |
| Fényforrás fényárama (Lumen) | 100lm |
| Fényforrás műszaki adatok | 3W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP65 |
| Lámpa színe | antracit |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 3.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 3W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 32.0 |
| Horizontális (mm) | 120.0 |
| Vertikális (mm) | 120.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Gyártó | Rábalux |