Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Treppio kültéri szolár leszúrható lámpa 1W LED 2 lm Rábalux 77008
A modern stílusú Treppio talajba szúrható napelemes lámpa praktikus és mutatós megoldás a kerti világításhoz. A fekete színben, teljes egészében műanyagból készült modellt a napelemet tartalmazó egységen kívül öt sorba kötött, fehér búrával ellátott kerek lámpa alkotja. A Treppio beépített LED fényforrásokkal rendelkezik, amelyek teljesítménye 1 W, fényerejük búrával 1,2 lumen, búra nélkül 6 lumen, színhőmérsékletük pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító fényforrások élettartama 20 000 óra, az akkumulátor feszültsége 1,2 V, kapacitása 600 mAh. A lámpák fényerejüket a körülményeknek megfelelően változtatják. A kapcsolóval ellátott Treppio méretei a következők: teljes hossza 4000 mm, a lámpák magassága 60 mm, átmérőjük 150 mm. A talajba szúrható lámpa IP44-es védettsége garantálja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett.
A modern stílusú Treppio talajba szúrható napelemes lámpa praktikus és mutatós megoldás a kerti világításhoz. A fekete színben, teljes egészében műanyagból készült modellt a napelemet tartalmazó egységen kívül öt sorba kötött, fehér búrával ellátott kerek lámpa alkotja. A Treppio beépített LED fényforrásokkal rendelkezik, amelyek teljesítménye 1 W, fényerejük búrával 1,2 lumen, búra nélkül 6 lumen, színhőmérsékletük pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító fényforrások élettartama 20 000 óra, az akkumulátor feszültsége 1,2 V, kapacitása 600 mAh. A lámpák fényerejüket a körülményeknek megfelelően változtatják. A kapcsolóval ellátott Treppio méretei a következők: teljes hossza 4000 mm, a lámpák magassága 60 mm, átmérőjük 150 mm. A talajba szúrható lámpa IP44-es védettsége garantálja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Napelemes lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | kert |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 2 |
| Teljesítmény | 1W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 1.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 1W |
| Használt feszültség | DC 1.2V |
| Horizontális (mm) | 4000.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Akkumulátor/elem | 1,2V 600mAh |
| Kapcsoló típusa | kapcsoló |
| Érzékelő típusa | Fényérzékelő |
| Gyártó | rábalux |