Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tronix LED fénykábel 230V 51M 230V 2400K meleg fehér 36 led/méter IP65 TRO 055-010 HL0016846
A fénykábelek sokoldalúságuk és tartósságuk miatt egész évben használhatók. Ideálisak úszómedence vagy terasz, bár dekoráció, szerkezetek vagy bármilyen más kiemelő világítási feladat körvonalazására beltérben vagy szabadban. Jellemzők: Függőleges LED. Megrendelésnél kérjük figyeljen, hogy teljes tekercsnek megfelelő fm-t tegyen a kosarába! Lehetőség van egyedi méret vásárlásra, ez ügyben keresse munkatársunkat üzenetben.
Tápkábelt tartalmazza a csomag.
1 tekercsben azaz 51 méterben vásárolható a termék.
A fénykábelek sokoldalúságuk és tartósságuk miatt egész évben használhatók. Ideálisak úszómedence vagy terasz, bár dekoráció, szerkezetek vagy bármilyen más kiemelő világítási feladat körvonalazására beltérben vagy szabadban. Jellemzők: Függőleges LED. Megrendelésnél kérjük figyeljen, hogy teljes tekercsnek megfelelő fm-t tegyen a kosarába! Lehetőség van egyedi méret vásárlásra, ez ügyben keresse munkatársunkat üzenetben.
Tápkábelt tartalmazza a csomag.
1 tekercsben azaz 51 méterben vásárolható a termék.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | TRONIX |
| Energiahatékonysági osztály | G |
| Fényforrást tartalmaz | IGEN |
| Lámpatest fajtája | Fénykábel |
| Fényforrás | LED |
| Fényforrással | igen |
| Felhasználási mód | dekoráció |
| Bemeneti feszültség [V] | 230V |
| Színhőmérséklet | 2400K |
| Szabályozás | Szabályozható |
| Alkalmas fényerőszabályozóhoz | igen |
| Védettség | IP65 |
| Felhasználási terület | kültér |
| Garancia | 2 év |
| Hosszúság [mm] | 51000.00 mm |
| Átmérő [mm] | 13.00 |
| Kábelhossz [m] | 51.00 |
| Súly [kg] | 0.18 |
| Fantázianév | LED ROPELIGHT 230V |
| Csatlakozási mód | Schuko földeletlen EU dugvilla |
| Extrák | A termék végzárót és betáp kábelt tartalmaz. |
| Lámpateljesítmény méterenként [W] | 3.20 |
| LED-ek száma [db/m] | 36 |
| LED-ek száma | 1836 |
| LED típusa | DIP LED |
| Garancia | 2 év |