Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tűzjelző kábel 2x2x0,8 mm2 piros árnyékolt tömör réz vezeték JB-Y(St)Y
Gyengeáramú tűzjelző kábel 2x2x0,8 mm2 keresztmetszettel, beltéri felhasználásra, mely alkalmas a különböző tűzjelző berendezések, rendszerek üzemeltetésére rögzített elhelyezéssel. Az alumínium fóliával árnyékolt vezeték 4 darab egymástól külön elszigetelt vörösréz vezetőt tartalmaz, a köpeny pedig speciális PVC anyagból készült.
2-3 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 15.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Gyengeáramú tűzjelző kábel 2x2x0,8 mm2 keresztmetszettel, beltéri felhasználásra, mely alkalmas a különböző tűzjelző berendezések, rendszerek üzemeltetésére rögzített elhelyezéssel. Az alumínium fóliával árnyékolt vezeték 4 darab egymástól külön elszigetelt vörösréz vezetőt tartalmaz, a köpeny pedig speciális PVC anyagból készült.
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 300 V |
| vizsgálati feszültség | 800 V |
| tömör réz vezető | igen |
| külső átmérő | 6,1 mm |
| érszigetelés | PVC |
| árnyékoló fólia | AL/PET |
| köpenyszigetelés | PVC |
| szigetelés ellenállás | >100MOhm |
| hurokellenállás | 73,2Ohm/km |
| környezeti hőmérséklet | rögzítve (-30C...+70C); mozgatva:(-5 C...+70C) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
FB-Y(St)Y 1x2x1,5 tüzjelző vezeték kábel
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
150 Ft
Tűzjelző kábel 1x2x1 mm2 piros árnyékolt tömör réz vezeték JB-Y(St)Y
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
178 Ft
Tűzálló kábel 3x1,5mm2 halogénmentes tömör réz vezeték NHXH-J FE180 E90
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Eredeti ár:
712 Ft
Akciós ár:
520 Ft
Kedvezmény:
-27%
FB-Y/ST/Y 2x1,5 tüzjelző kábel, vezeték
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
328 Ft