UltraTech rovarcsapda fénycső T8 15W 452 mm UV-A G13 UT-T8/15W/BL368
Gyártó: Ultratech
Cikkszám: ORB-95477
Gyártó cikkszám: UT-T8/15W/BL368
Megbízható UV-A fényforrás rovarcsapdákhoz. Ez az UV-A (ultraibolya A) fényt kibocsátó fénycső kifejezetten rovarcsapdákba való, mivel az UV-A fény erősen vonzza a repülő rovarokat (pl. legyeket, szúnyogokat), amelyeket így a csapda hatékonyabban tud elkapni. Szabványos G13 csatlakozásának és 452 mm-es hosszának köszönhetően a legtöbb kompatibilis készülékben gond nélkül használható, cseréje pedig gyors és egyszerű.
Készleten
Várható szállítás: 2026. május 15.
Hűségpontok 17
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Tulajdonság Érték
névleges feszültség 230 V
foglalat G13
teljesítmény 15 W
UV sugárzás hullámhossza 368 nm
teljes hosszúság 452 mm
átmérő 28 mm
környezeti hőmérséklet -15°C...+40°C