Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
UTP CAT6 Fali internet kábel 23AWG réz vezeték Emos S9131 305m/dob
Nem árnyékolt, kiváló minőségű vízszintes kábel, CAT6 kategória PVC-burkolattal. A vezetők magja nem újrahasznosított rézből készült. A kábel megfelel az építési termékekre vonatkozó szabályozásoknak.
Készleten
Várható szállítás:
2026. május 18.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
3
Nem árnyékolt, kiváló minőségű vízszintes kábel, CAT6 kategória PVC-burkolattal. A vezetők magja nem újrahasznosított rézből készült. A kábel megfelel az építési termékekre vonatkozó szabályozásoknak.
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Termék | UTP kábel csatlakozók nélkül |
| Típus | UTP CAT 6 PVC |
| Hossz | 305 m |
| Belső vezeték anyaga | vörösréz (Cu) |
| Köpeny kevesebb füstkibocsátással LSZH (LS0H) | nem |
| Kábelköpeny | PVC |
| AWG | 23 |
| Köpeny színe | szürke |
| Vezeték szigetelése | HDPE |
| Kategória | 6 |
| Kábelszerkezet | vezeték |
| Maximális üzemi nedvesség | 93 % |
| Rögzítési hőmérséklet | +5 °C és +60 °C |
| Legmagasabb támogatott protokoll | 1000 Base-TX (Gigabit Ethernet) |
| Csatlakozók | nem |
| Értékesítési csomagolás | 305 m, papír doboz |
| Kábelátmérő | 6,3 mm |
| Kábelburkolat vastagsága | 1,1 mm |
| Belső vezető ér átmérője | 0,58 mm |
| Vezető ér szigetelésének vastagsága | 0,21 mm |
| Tárolási hőmérséklet | -20 °C és +60 °C |
| Árnyékolás | nem |
| Szilárdsági elem | 150D nejlon + PE kereszt |
| Csatlakozó védő típusa | nem |
| Kábel jelölése | UTP CAT 6 PVC 1 – 305 m |
| Garancia-időszak | 10 év |
| Gyártó | emos |
Leírás
Vélemények
Írja meg véleményét!
2020. 01. 03.
Gyors kiszolgálás, korrekt ár.
2016. 03. 27.
Gyors, pontos, csak ajánlani tudom.
További ajánlatunk
Emos UTP kábel CAT5e réz vezeték 4X2XAWG24 S9121
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
188 Ft
Somogyi Lapos telefonvezeték 4 eres (7x0,12mm) fehér telefon kábel TK 1/WH
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
73 Ft
EMOS FTP KÁBEL CAT 6 LSZH vörösréz kábel 4x2xAWG24 500m
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
285 Ft
Emos FTP kábel Cat5e árnyékolt réz vezeték 305m/doboz S9221
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
221 Ft
Delight UTP kábel Cat.5e tömör belső ér szürke (CCA) 20016
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
68 Ft
Delight UTP kábel Cat.6 tömör belső ér szürke (CCA) 20047
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
95 Ft
Emos UTP kültéri kábel CAT5e réz vezeték UTP Cat5E PE OUTDOOR S9143
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
196 Ft
Delight PATCH UTP kábel Cat.5e sodrott belső ér szürke (CCA) 20018
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
68 Ft
EMOS FTP kábel CAT 5E kültéri FTP outdoor, vörösréz (Cu) 100m S9224
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
243 Ft
S/FTP Cat7 kábel 4x2xAWG23 szürke vezeték 1000MHz LSZH
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Eredeti ár:
447 Ft
Akciós ár:
340 Ft
Kedvezmény:
-24%
J-Y(ST)Y 4x2x0,8mm2 árnyékolt távközlési kábel tömör telekommunikációs vezeték
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
310 Ft
EMOS STP kábel CAT6A LSZH 500m S9310
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Eredeti ár:
460 Ft
Akciós ár:
386 Ft
Kedvezmény:
-16%