Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
VENTO K 21 Ipari Axiális fali csőventilátor 400m3/h
Ez az axiális csőventilátor 18-31 cm átmérőjű méretekben kapható, acéllemez csőházzal és préselt alumínium járókerekekkel. Kisebb ellenállású, rövidebb csőrendszerekhez ajánlott, alacsony zajszinttel és alacsony energiafogyasztással. Energiatakarékos, szabályozható, egyfázisú aszinkron motorral rendelkezik (IP 42). Perem nélküli kivitelének köszönhetően közvetlenül csatlakoztatható spirálkorcolt vagy flexibilis Westerform csövekhez. A szállított levegő maximális hőmérséklete +40°C.
Ez az axiális csőventilátor 18-31 cm átmérőjű méretekben kapható, acéllemez csőházzal és préselt alumínium járókerekekkel. Kisebb ellenállású, rövidebb csőrendszerekhez ajánlott, alacsony zajszinttel és alacsony energiafogyasztással. Energiatakarékos, szabályozható, egyfázisú aszinkron motorral rendelkezik (IP 42). Perem nélküli kivitelének köszönhetően közvetlenül csatlakoztatható spirálkorcolt vagy flexibilis Westerform csövekhez. A szállított levegő maximális hőmérséklete +40°C.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Feszültség | 230 v |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Fogyasztás | 0,010 KW |
| Pa | 72 |
| Fordulatszám/perc | 1300 rpm |
| Légszállítás | 400 m3/h |
| Védettség | IP-42 |
| Zajszint | 55 dB (A) |
| Átmérő | 210mm |