Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Rupit LED kültéri dekor lámpa 0,6W 5lm 3000K fekete IP44 77047
A trópusi stílusú Rupit kültéri napelemes dekoratív lámpa teraszunk vagy kertünk berendezésének hangulatos kiegészítője lehet. A fényérzékelővel felszerelt fekete színű modell teljes egészében műanyagból készül, a 10 darab sorba kötött lámpafejet természetes megjelenésű búrák takarják. A beépített LED fényforrások összteljesítménye 0,6 W, fényerejük búrával 5 lumen, búra nélkül 10 lumen, élettartamuk pedig 10 000 óra. A meleg fehér fénnyel világító fényforrások színhőmérséklete 3000 K. Ez a dekoratív lámpa fényérzékelővel rendelkezik, amely a fényerőt mindig a körülményekhez igazítja. A Rupit akkumulátorának a feszültsége 1,2 V, kapacitása 600 mAh. A lámpa méretei a következők: teljes hossza 3000 mm, egy-egy lámpafej magasága 65 mm, átmérője 60 mm, a kábel hossza 2000 mm. Az IP44-es védettség garantálja, hogy 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A Rupit ideális működési hőmérsékleti tartománya –10–60 °C.
A trópusi stílusú Rupit kültéri napelemes dekoratív lámpa teraszunk vagy kertünk berendezésének hangulatos kiegészítője lehet. A fényérzékelővel felszerelt fekete színű modell teljes egészében műanyagból készül, a 10 darab sorba kötött lámpafejet természetes megjelenésű búrák takarják. A beépített LED fényforrások összteljesítménye 0,6 W, fényerejük búrával 5 lumen, búra nélkül 10 lumen, élettartamuk pedig 10 000 óra. A meleg fehér fénnyel világító fényforrások színhőmérséklete 3000 K. Ez a dekoratív lámpa fényérzékelővel rendelkezik, amely a fényerőt mindig a körülményekhez igazítja. A Rupit akkumulátorának a feszültsége 1,2 V, kapacitása 600 mAh. A lámpa méretei a következők: teljes hossza 3000 mm, egy-egy lámpafej magasága 65 mm, átmérője 60 mm, a kábel hossza 2000 mm. Az IP44-es védettség garantálja, hogy 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A Rupit ideális működési hőmérsékleti tartománya –10–60 °C.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 77047 |
| Megnevezés | Rupit |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri dekor világítás |
| Lámpa stílusa | Trópusi |
| Ajánlott használati helyiség | terasz, kert |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 5lm |
| Teljesítmény | 0,6W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | natúr |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 10000 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 0.6 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 0,6W |
| Használt feszültség | DC 1.2V |
| Horizontális (mm) | 3000.0 |
| Vertikális (mm) | 65.0 |
| Átmérő (mm) | 60.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Akkumulátor/elem | 1,2V 600mAh |
| Érzékelő típusa | Fényérzékelő |
| Fényforrás fényárama | 10lm |
| Ideális működési tartomány | "-10°C;60° |
| Gyártó | Rábalux |